Med Vet Karşıyaka Veteriner Kliniği

Karşıyaka Veteriner

Med Vet Veteriner 1992 yılında Karşıyaka Girne Bulvarında hizmete açılmıştır. O yıldan beri başarılı bir şekilde pet klinik hizmeti vermektedir. O yıllardan bu zamana kadar sürekli kendini geliştirmiş ve eğitimini yeni şeyler öğrenme arzusunu hiçbir zaman kaybetmemiştir. En yeni teknolojileri takip ederek kendilerini sürekli iyi yönde geliştirmişlerdir.

Karşıyaka ve çevresinde birçok evcil hayvana, sokakta yaşayan kimsesiz hayvanlara çeşitli hizmetler sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Sağladığı hizmetlerin bir kaçı aşağıda belirtilmiştir.

Hizmetlerimiz

Teşhis Tedavi: Veterinerimize gelen hastanın öncelikle ön muayenesi yapılır. Daha sonra gerekli görülürse laboratuvar tahlilleri, röntgen gibi çeşitli muayenelerle kesin teşhis koyulur.

Cerrahi: Röntgen, kan tahlilleri, ultrasonagrafi ve birçok test çeşidi sayesinde hastanın tanısı en hızlı biçimde bulabilmekteyiz.

Radyografi: Bilindik röntgen kullanımından farklı olarak; kalça dispilazisi hastalığında büyük ırk yavru köpeklerde özel çekim metoduyla ön teşhise ulaşabiliriz.

Dahiliye: Röntgen, ultrasonografi ve kan tahlilleri gibi çeşitli yöntemlerle dahili hastanın tanısını en seri biçimde bulabilmekteyiz

Doğum: Rahim iltihabı, gebelik teşhisi ve ona benzer birçok hastalığın tanısını ultrasonografik müdahale yardımı ile bulabilmekteyiz. Kliniğimizde kısırlaştırma işlemleri de yapılmaktadır.

Ultrasonografi: Birçok hastalığın teşhisinde kullandığımız bir yöntemdir.

Ağız Diş Sağlığı: Son yıllarda en çok görünen sağlık sorunlarından biri olan ağız diş sağlığı konusunda en yeni teknolojileri kullanarak CAVİTRON cihazımız sayesinde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Pet Market

Son olarak Med Vet Karşıyaka Veteriner Kliniği en besleyici ve hayvan sağlığına hiçbir zararı olmayan kedi maması ve köpek maması satışını da yapmaktadır.

 

Med Vet Karşıyaka Veteriner Kliniğine 0232 381 56 46 ve 0530 746 55 39 numaralarını arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz. Girne Bulvarı’nda bulunan kliniğini ise istediğiniz her an ziyaret edebilirsiniz…