Sims 4

Sims 4

Man visi džiaugiamės, kai turiu kalbėti apie naujų Sims 4. geriausias gyvenimo imitavimo žaidimas buvo išleistas Šiaurės Amerikoje rugsėjo 2, 2014 Microsoft Windows. Nors sakoma, kad nėra jokių planų dėl konsolės versija spaudai, Jūs galite rasti jį atsisiųsti į PS4 torrent žaidimai svetainėse. Paskelbta Geg 6, 2013 The Sims 4 buvo sukurtas Maxis ir "The Sims Studio ir išleido Electronic Arts.
Žaidimas yra stulbinantis iki mažiausių detalių. Per trauk manipuliacijos, galite sukurti savo mėgstamą Sim charakterį iš viršaus iki kojų. Ši nauja funkcija leidžia lengviau nei kada nors anksčiau. Su paprasta pelės paspaudimu galite formuoti SIM veidas atrodo lygiai taip pat kaip Jūs ar kas nors iš jūsų draugų.
Be Sims 4 galite pasirinkti savo asmenybės, balso ir būdas judėti. Yra keletas etapai gyvenime, kad jūs galite pasirinkti iš, įskaitant vaikystėje, suaugus ir vyresniame amžiuje.
Galite sukurti nedidelį namą savo šeimai arba Grand Villa atviros pasveikinti visus savo draugus. Nuo labai laimingas, kad labai Moody, SIM gyvens gyvenimą, pilną intensyvus jausmus ir emocijas.
Derrik J. Lang pasveikino žaidimą už tai, kad "nepaprastai paprastesnis pradžioje" ant ABCNews.com. Hardcore Gamer patvirtino, kad žaidimas "tai neryžtingas patirtis suvynioti į tvarkingas ir gana paketą, sijų potencialą tiek įvykdyti ir sutraiškyti savo vidinį Sims "svajones."