FISHMAN

FISHMAN

Tapytojas, FISHMAN, mokytojas, filosofas, gydytojas, barister yra tik iš įvairios veiklos ir darbo vietų kūrimo, kuriame jums gali užsiimti savo charakterį The Sims 4. Tik sukurti Sim galimybė galėtų savarankiškai būti žaidimas pats kelias. Veido bruožų, kūno formų ir drabužių įvairovė yra išsamesni nei jūs kada nors galėtų maniau.
Priklausomai nuo jūsų valios, galite pasirinkti iš kelių gyvenimo etapais tarp vaikystės ir senatvės. Galite būti saldainio kūdikio tėvų, sesuo-in-law, senelis ar paprastas kaimynas, kuris gyvena ramų gyvenimą. Bet jūs nuspręsite gyventi viename kambaryje namuose ar didžiulės dvare, galite sukurti iš žemės svajonių namą. Greičiausiai, kai jums pradėti puošti jums nebus suteikta galimybė apriboti save į paprastą namų, kaip kelių variantų, baldų, šviestuvų, kilimų ir dekoracijos duos jums sunku renkantis juos.
Įsitikinkite, kad jums išvalyti savo tvarkaraštį, kai pradėsite žaisti The Sims 4, nes jis gali būti gana addicting. Gyvenimas modeliavimas vaizdo žaidimas buvo sukurtas Maxis ir "The Sims Studio ir išleido Electronic Arts. The Sims 4 pradžių buvo paskelbta gegužės 6, 2013 ir leidinių Šiaurės Amerikoje 2, 2014 Microsoft Windows. Žaidimas taip pat galima parsisiųsti PS3 žaidimai torrent svetaines.
"The Sims 4 yra įdomus patirties, kad tikrai užima didelius žingsnius gerinant pagrindinius mechanikos serijos. Sukurti-A-Sim ir kurti Mode sistemos yra daug labiau prieinamos dar pasiūlyti daug gylio tiems, kurie nori ją. The Sims yra protingas, gali Daugiafunkcinis, ir bendrauti daug madingas būdais. Tačiau vis dar yra daug trūksta pagrindinių elementų, o esamas rinkinys galimybės yra ribotos, ty mažiausiai, be abejo, siekiant užtikrinti, kad būsimi irimą kad daug labai brangenybėmis "patvirtino Softpedia anketa Andrei Dobra.