The Sims 4

The Sims 4

Kiekvieną kartą, kai aš žaisti The Sims 4 yra mano naujas mėgstamiausias patirtis. Sukurti savo kloną ir virtualiame pasaulyje, kad jūs visada norėjo gyventi galimybė, taps jūsų naują priklausomybės, taip pat. Yra mišrios nuomonės apie žaidimą, bet dauguma yra teigiamas.
 Gyvenimas modeliavimas vaizdo žaidimas buvo sukurtas Maxis ir "The Sims Studio ir išleido Electronic Arts. Žaidimas buvo išleistas rugsėjo 2, 2014 Microsoft Windows "ir vasario 17, 2015" išleido Mac suderinama versija. Čia galite rasti žaidimą nemokamai Xbox žaidimai torrent svetaines.
 Skirtingai ankstesnių versijų The Sims, nauja apima funkcijų, kurios leidžia jums tiesiogiai manipuliuoti kūno dalių ir veido bruožus Sims. Nuo labai tinkami, raumeningas, Chubby ir Kreivi kūno formų, labiausiai išsamių veido išraiškos, dabar galite sukurti arba savo dvynį ar savo geriausiais draugais ".
Ar norėtumėte būti labai padidėjusi ir protingas pobūdis arba "out-going, aktyvus ir romantiška asmenybė? Bet tai yra įmanoma ir padaryti Sims labiausiai realus žaidimas. Jūs galite apsimesti simbolių, tokių kaip kūdikių, vaikų, paauglys, jaunuolis, suaugęs ir seniūnui. Daugiau drabužiai, plaukams stilių, Baldai ir namų dizaino daiktai taip pat buvo pridėta.
 "The Sims 4 yra paprastas žaidimas patekti į .." sako "The Independent" Jack Fleming ", ir priežastys, kad žmonės myli šią seriją dar yra. Žaidimo kūrėjai bandė padaryti apeliaciją kuo įvairesnę ir turi daugumoje būdų pavyko. Tačiau aš negalėjau padėti, bet norėčiau iš tikrųjų galėtų eiti į kosmosą ir vairuoti, kad erdvėlaivį aplink