PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Cuphead yra indie Video žaidimai sudarytas 1930 "stiliaus stiliaus Čadas ir Jared MOLDENHAUER veikia kaip Studio MDHR. Nors paleisti ir pistoletas platformingo vaizdo žaidimas yra planuojama išleisti 2016 m Xbox One "ir" Microsoft Windows ", galite jį gauti iš PC žaidimai torrent svetaines.
Žaidžia į Cuphead vaidmenį, turėsite kovoti su viršininkų serija siekiant grąžinti skolą į velnio po prarasti statymą. Žaidimas yra lygio seka, kad jums baigti su begalinis gyvenimą ir niekada nesibaigiančią ginklus tarp mirčių. Žaidimas siūlo Antrasis žaidėjas galimybę prisijungti prie pagal iš Mugman vaidmenį mūšio.
The MOLDENHAUER brolių įkvėpimas rezultatai nuo 1930-ųjų "karikatūros, kaip antai, kad" Disney ", Fleischer Studios, ir karikatūristų Willard Bowsky, Ub Iwerks ir Grim Natwick.
Trustedrevies.com svetainė teigia, kad žaidimas "... jau buvo gerai gavo iš E3 2014 priekaba, ir dabar aš turėjau galimybę žaisti jį GDC aš visiškai užsikabinęs. Meno stilius veikia nuostabiai gerai HD ir kartu su patraukliu ir spalvinga dauguma, tai bus vienas esate priklausomas nuo savaites po starto. "