Star Wars

Star Wars

Ponios ir ponai, įdėti savo rankas kartu į naują apsvaiginimo, puikus ir labiausiai tikėtiną žaidimas metus Žvaigždžių karai frontą 3! Mano nuomone, manau, kad tai yra intro, kad toks nuostabus žaidimas nusipelno. Ne jums?
Susijaudinęs gerbėjai Star Wars žaidimų serijos padarė kūrėjai sugalvoti trečią pagrindinis paleidimo, kuriuos ji nėra laikoma tęsinys į ankstesnių žaidimų, bet paleisti. Nors planuojama išleisti lapkričio 17 2015 m Šiaurės Amerikoje lapkričio 19 2015 m Australijoje ir lapkritis 20, 2015 Europoje, galite jį atsisiųsti čia nemokamai PS4 žaidimų torrent.
"Pasirengti Take Off" yra kvietimas, kad žaidimas suteikia mums prisijungti prie frontą į vieną iš keturių vietų iš Star Wars visatos: HOTH, Tatooine, Endor ir Sullust. Sėkmė dėl garso dizaino ir fotorealistinius vizualizacijomis, mūšiai vadovavo nuo Galaktikos žemės ir būties kas filmo personažas norite tokių kaip Darth Vader, Han Solo, Boba Fett, Luko Skywalker atsitiktinai, turėtų būti keletas priežasčių, kodėl jums neturėtų praleisti šį žaidimą.
Petras Moore patvirtino, kad DICE artėjančių šaulys žaidimas mėgautis "labai stipri anksto užsakymus" ir bendrovė tikisi parduoti dešimt milijonų vienetų iki kovo 31 d 2016 metais.
Developed by EA DICE ir galiausiai paskelbė Electronic Arts, online multiplayer režimas Žaidimo palaiko iki 40 žaidėjų vienu rungtynių ir 12 multiplayer žemėlapiai bus galima pradėti.