Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront

Ar Star Wars gerbėjas ir visada norėjau patirti mokslinės fantastikos gyvenimą, jūs turite daugiau ir daugiau stebėjo garsaus filmo? Artimiausi veiksmai vaizdo žaidimų nebus let you down, tikrai.
Planuojama išleisti apie 17 Lap 2015 Star Wars Battlefront yra bene labiausiai lauktas žaidimas šiais metais, ir jūs galite atsisiųsti iš čia XBOX 360 žaidimai torrent atsisiųsti. Žaidimas yra kuriama EA DICE ir bus paskelbtas Electronic Arts.
Žaidimas leidžia jums pritaikyti savo charakterį, kaip jūs norite, kalbant apie ginklus, įrankių ir sugebėjimų. Per žaidimą jūs galėsite atrakinti naujus ginklus ir dalinkitės jais su savo draugais. Transportavimas į kitas planetas, pvz HOTH, Sullust, Endor ir Tatooine bus teikiama skirtingų oro ir sausumos transporto priemonių. Online multiplayer režimas Žaidimo leidžia iki 40 žaidėjų vienu rungtynių ir 12 multiplayer žemėlapiai bus galima pradėti.
Žvaigždžių karai Battlefront suteikia jums apsimesti savo mėgstamą filmą simbolių, tokių kaip Han Solo, Luko Skywalker, Boba Fett ir Darth Vader, arba Imperial Stormtrooper arba Rebel Alliance parinktį.
Aukšti lūkesčiai šiame žaidime, kaip Electronic Arts paskelbė, kad kompanija tikisi žaidimas parduoti 9-10000000 vienetų.