Xbox One žaidimus torrent

Xbox One žaidimus torrent

Vienas iš labiausiai lauktų žaidimų 2015 m rudenį yra Halo 5: Globėjai ir tai pirmojo asmens šaudyklė vaizdo žaidimų, žinoma, dalis Halo frančizės ir sukūrė 343 Industries ir išleido Microsoft Studios. Kaip tęsinys Halo 4, šis žaidimas bus oficialiai išleistas spalio 27 d 2015 "Xbox One žaidimų konsolę.
Mes nežinome, kad daug apie žaidimą ir sklypas yra labai summar. Taikos sukrečia, kai kolonijų pasauliai yra netikėtai užpuolė. Master Chief dingo ir "Spartan" Locke'as priskiriama eiti ir rasti jį ir išspręsti paslaptį, kuri kelia grėsmę visą galaktiką.
"Microsoft" pristatė Halo 5 kampanijos gameplay E3 2015 ir tai buvo misija žinomas kaip "Sunaion mūšio" ir jis matomas fireteam Ozyris. Kitas dalykas, kad buvo parodytas E3 buvo multiplayer režimas žinomas kaip "Warzone", ir ši misija bus sujungti Player vs Player (PVP) ir Player vs Aplinkos (PvE).
Pirmasis Master Chief misija, kuris bus rodomas šiame žaidime bus vadinamas "Blueteam" ir bus antroji misija kampaniją. Ir pirmą kartą turės mėlyną komandai playable simbolių.
Kol kas viskas gerai! Mes esame super excited šį naują žaidimą lašas ir taip pat bus publikuoti daugiau apie tai, kaip greitai, kaip mes gauti mūsų rankas ant, ir jums bus suteikta galimybė gauti ją iš laisvos Xbox One žaidimus torrent svetaines šį rudenį.