PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Yra keletas žaidimų vadovai, kurie turi meninę parašo išvaizdą ir kai jis ateina į Ron Gilbert, geriausiai žinoma dėl Maniac Mansion ir beždžionė sala žaidimai, jūs galite lengvai pamatyti savo darbą 2013 m anketa dėlionės platformos / nuotykių video žaidimas Cave.
Žaidimas buvo sukurtas dukart dailės kūriniai ir išleido Sega 2013 sausio mėnesį platformose, tokiose kaip "PlayStation Network", "Nintendo eShop, Xbox Live Arcade", "Microsoft Windows", "OS X, Linux, iOS ir Android, ir tai galima rasti Nemokama PC žaidimai torrent svetaines.
Pakalbėkime daugiau apie žaidimą, kuris yra daugiau pusėje scroller su lot šokinėja aplink ir jūs turite išspręsti daug ir daug galvosūkių. Daugelis žaidimo galvosūkiai reikalauja daugiau kaip vieną rašmenį ir kai kurie galvosūkiai gali būti išspręsta grįžta į žaidimą. Už žaidimo idėja yra ta, kad jums žaisti stebuklinga urvas, kuri yra papasakotas Stephen Stanton ir jūs turite septynias raides, iš kurių istorija ir dėlionės turite išspręsti.
Per žaidimą galite perjungti savo trio simbolių, bet tik po to, kai atrakinti naujus ir jums išspręsti savo istoriją. Kiekvienas personažas yra unikalus, ir jūs galite pamatyti, kad kai kurie galvosūkiai reikia konkretų simbolių rinkinį turi būti išspręsta. Vienas iš pagrindinių downfalls gameplay yra rėmo normą, tačiau likusios žaidimas yra smagu žaisti ir istorija yra labai žavus ir galvosūkiai yra protingas ir gerai apgalvota į Ron Gilbert būdu.
Apskritai, mes galime pasakyti, kad urvas yra įdomus ir drąsus žaidimas, kuris padės jums nori eiti replay ir ji yra iš tikrųjų pastatyta už tai. Daugiau tu žaidi tuo daugiau jums bus atrasti ir galvosūkiai niekada nepavyksta stebinti jus.