Atsisiųsti Nintendo Wii Žaidimai torren

Atsisiųsti Nintendo Wii Žaidimai torren

Vaiko Šviesa yra RPG vaizdo žaidimas, sukurtas Ubisoft Montreal ir paskelbė "Ubisoft". Ji buvo išleista 2014 liepos mėn Playstation Vita ir 2014 Balandžio Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ir Wii U. paskutinių galiojančių atsisiųsti Nintendo Wii Žaidimai torrent svetainių galima rasti.
Aurora vardas man primena vaikystės pasakas, kurios labai laiminga pabaiga. Vaikų Šviesos, jūs turite galimybę dalyvauti su laiminga pabaiga kūrimą už magišką pasaulį Lemūrijoje kad trūksta žvaigždės, mėnulis ir Saulę Istorija prasideda 1895, Austrijoje, atsižvelgiant į kunigaikščio, kurio žmona mirė ir jis vėl išteka namuose. Vieną naktį, prieš Velykas, kai "Aurora, kunigaikščio dukra, eina miegoti, ji yra nustatyta, šaltas kaip ledas ir manoma, kad miręs. Ji atsibunda stebuklinga žemė ir ji sakė, miško Motinos ir Lemūrijoje istoriją. Jūs žaisti Aurora batai, atskirtų savo namuose ir atsižvelgiant į misiją pareikšti žvaigždės, mėnulis ir saulė atgal. Į šviestuvai yra laikomi nelaisvėje mistinės Nakties karalienė.
Jums bus užsiima kovose iki trijų priešų, ir jūs galėsite kontroliuoti dviejų simbolių metu kovoti. Žaidime staigmena Strike, kai jūs pradėti mūšį ir "pasalų", kai inicijavo priešų. Iš niekada žuvo simbolių Igniculus mechanikas yra naudojamas žaidimo, kai jūs apakins priešų ir rinkti sveikatą, mana arba šviesos gebėjimas Igniculus srityje.
"Vaiko Šviesa yra ne žaidimo tipas mes naudojamas iš" Ubisoft ", bet tai žaidimas pramonės poreikių tipo. Sunku ne pažvelgti į žaidimą ir grožėtis savo grožiu, bet po spalvingas vizualizacijomis yra mintis -provoking istorija, kad jums atkreipti jums. " yra GameZone teiginys, kuris davė žaidimą 9.5 / 10.