Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

2011 metais buvo geri metai žaidimų, bet kai kalbame apie Lenktynių žaidimai ar for Speed ​​serijos Need mes esame šiek tiek nusivylę Need for Speed: The Run, bet pirmiausia pakalbėkime apie įprastą stuff. Žinoma, tai yra lenktynių žaidimas ir jis buvo sukurtas EA Black Box ir išleido Electronic Arts. Žaidimas buvo išleistas 2011 metų lapkričio mėnesį ir ji yra prieinama platformas, pavyzdžiui, Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3, Wii ir Nintendo 3DS, bet jūs galite gauti, jei jūsų "Xbox laisvai Xbox 360 žaidimai torrent.
Kaip jūs manote, už šio žaidimo idėja yra labai lengva ir kaip ir kitos Need for Speed ​​žaidimų. Jūs gaunate automobilį ir vairuoti! Bet ne, iš tikrųjų pirmą kartą NFS frančizės jūs iš tikrųjų gauti žaisti su savo charakterį ir gausite jį pamatyti iš automobilio važiavimo ir sumušė policininkus. Už šį žaidimą istorija yra tikrai nereikalingas ir mes negalėjome suprasti, ką pagrindinis veikėjas Jackson "Džekas" Rourke Manoma, kad pabėgti nuo. Visi mes žinome, kad jūs turite vairuoti iš San Francisko į Niujorką ir įveikti kitus lenktynininkus.
Tuo tarpu Žaidimo istorija yra liūdina, kas mums patiko, buvo žaidimo sudėtingumas ir tai, kad kiekvienas iš miesto jūs vairuojate per pritaikomas tokiu būdu, kuris yra panašus į faktinius tuos realiame gyvenime.
Kitas dalykas, kad mums patiko, buvo, kad jūs turėjote automobilių, kad jums buvo suteikta galimybė pasirinkti iš daug, bet tu negali pritaikyti juos, tačiau jums patinka, ir tai yra rūšies nemalonus už žaidimų serijos, kad yra žinomas dėl savo automobilių tiuningo ir pritaikymas.
Ką dar galime pasakyti? Žaidimas yra įdomus, bet tai trumpas, jums baigti jį maždaug 2 su puse valandos, bet jūs turite Lots of fun žaisdami, ir mes labai rekomenduojame jums suteikti jai pabandyti! Ji negali būti panašus į greičio serijos žaidimų Need pailsėti, bet tai nereiškia, kad tai tikrai blogas žaidimas.