Xbox One žaidimų torentus

Xbox One žaidimų torentus

Ketvirtasis žaidimas Thief serija buvo labai tikėtasi nuo 2008 Sprendimas: Eidos Monrealio, paskelbė Square Enix ir išleido 2014 vasario mėn Xbox 360 "," Xbox One "," PlayStation 3 "," PlayStation 4 "ir" Microsoft Windows ", vagis yra pirmojo asmens Sneaker žaidimas. Jūs galite atsisiūsti žavus žaidimas iš Xbox One žaidimų torentus svetainėse. Iš pradžių buvo paskelbta 2009 m Thief 4, o vėliau paskelbė 2013 kaip serijos perkrovimo.
Žaidimas daugiau dėmesio vagia pinigus ir vertingus daiktus, nei kovoti, ir ji apima kitą žaidimą, kuris yra žvalgyba komponentą. Jūs kontroliuoti Garrett, profesinės vagis, o jis eina nuo misijų vagia iš turtingųjų serijos. Kiekvienas lygis turi skirtingas maršrutus, kad jūs galite naudoti ir žaisti režimai neigia juos įvairovė. Keletą variantų blaško ar žuvo sargybiniai yra plius žaidimo adrenalino. Viskas ko jums pavogti arba kišenvagis bus konvertuojami į pinigus, kurį galima naudoti ant įrangos ir atnaujinimus. Siekiant išvengti apsaugų galite paslėpti šešėliai ir mesti aplink kraštų žvilgsnį ir pažvelgti pro rakto skylutę. Kai pastebėjo, sargybiniai bandys medžioti you down.
Žaidimas gavo mišrios kritinę priėmimą. Digital Spy teigė: "Nors žaidimas tikrai turi savo trūkumų, ypač griūva, kai Garrett yra spotted- vagis pasižymi šešėlyje kaip grynas slaptas pavadinimą, vis maloniau, kaip jūsų įgūdžiai pagerės." Eurogamer Italija paliko įvertinimą žaidimą su balas 9/10, teigdamas: "Vienas iš geriausių veiksmo slaptas pavadinimų metais ir pirmas rimtas varžovas dėl" 2014 Game of the Year "konkurse".