PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė yra veiksmo-nuotykių video žaidimas, kuris buvo išleistas birželio 14 2011 Šiaurės Amerikoje. Šioje žaidimo ir "Xbox 360" vienoje versija buvo sukurta aukšto Moon studijos, kuri sukūrė ankstesnį transformatoriai žaidimą, Karas Cybertron. Žaidimas buvo paskelbta Electronic Arts ir jie taip pat išleido mobiliojo versijas Symbian "," iOS "ir" BlackBerry žaidimą.
Veiksmas vyksta trys metai po Transformeriai: nugalėtųjų kerštas. Kamanė turi eiti į Pietų Afriką sodinti Wheeljack anketa virusą į DECEPTICON stoties, klausytis Autobot anketa transmisijomis su NEST. Dabar pakalbėkime daugiau apie tai, kaip žaidimas veikia, dauguma žmonių skundžiasi frame rate ir pasakyti, kad kai kurie iš karto yra per mažos ir didelės Mėnulis turėjo daugiau laiko į priėmimo šį žaidimą.
Visi iconic ir mėgstamų simbolių, kad jūs matote filmus ir komiksai yra čia ir jei norime kalbėti apie žaidimo galime liūdna pasakyti, kad dauguma mechanikos, kad jūs mačiau už Cybertron karo esate čia per tai reiškia, kad jūs paleisti aplink ir šaudyti dalykų savo robotas forma, bet jūs galite paversti į automobilį ar transporto bet kuriame taške, kuris yra labiau cool žaisti kaip savo įprastą roboto forma. Bet yra neigiama, tai, jei tu žaidi jūsų automobilio iš žemėlapio atrodo, kad būtų labai mažas ir nebus tiek daug tyrinėti, ir kampanija yra ne tai, kad ilgai arba ir žaidimas atrodo baigtis labai greitai.
Ką daro šį žaidimą gera, nors yra multiplayer režimas, kuris yra super įdomus ir gebėjimas transformuoti į automobilį bet kuriuo metu statomas skelbimus daugiau mobilumo į žaidimą. Mes rekomenduojame jums duoti šį žaidimą išbandyti, nes ji nebus nuvilti, kiek, kaip jūs manote, vienas dalykas, kad erzina jums bus laggy kadravimo dažnis, tačiau jei pavyksta gauti per jį jums patiks šį žaidimą. Jūs galite gauti šį žaidimą savo "PlayStation 3" nuo laisvųjų PS3 žaidimai torrent svetaines.