Wynajem limuzyn

Najpierw trzeba wyciąć dywan podłogi do instalacji podłogowej-shifter w samochodzie wyposażonym w nie już jeden. W wynajem limuzyn moje wnętrze jest wszystko w toku upgrade, więc nie dbają o mój dywan cięcia - ale tylko coś, aby pamiętać przy planowaniu rzeczy na własnej budowie. Raz byłem pewien, gdzie chciałem go użyłem ołówka kredą zaznaczając cztery otwory musiały być wiercone na moim piętrze (tunelu przesyłowego mają być dokładne).

Wiertarką, z nieco dopasowanie wielkości śrub w zestawie Lokar, zrobiłem cztery otwory w podłodze jest. Następnie za pomocą sprzętu dostarczonego do przykręcić go na miejscu wynajem busów http://dyniewicz.pl... i postępu porusza się w prawo wzdłuż, to już wygląda na to, że masz shifter podłogi!

Gdy manetka jest zamontowany w miejscu, cienki kawałek podłogi metalu będzie trzeba wyciąć. Technicznie rzecz biorąc, łatwiej jest wyciąć ten fragment podłogi bez zamontowanego na podłogę. Jednak chciałem potwierdzić dokładnie, ile miejsca potrzeba dźwigni, aby poruszać się wszystko to jest wybór biegów oraz montażu konieczne jest aby to zrobić. Więc oznaczone na podłodze długości wymaganej, jeśli dźwignia rozszerzony, aby w pełni przejście przez wszystkie biegi, a następnie usunięto shifter mieć pokój niezbędnych do przeprowadzenia cięcia.