PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Assassin "Creed 4: Black Flag yra žaidimas, kad jums reikia žaisti, jei norite būti kietas piratų, kad taip pat yra žudikas ir parkour meistras. Visa tai ir dar daugiau leis Jums jaustis kaip jūs galite valdyti didelį atvirą pasaulį, kad šis žaidimas turi pasiūlyti.
Žaidimo veiksmas vyksta 18 amžiuje Karibų saloje į aukso amžius piratavimo eroje. Jums žaisti kaip Assassin "Creed III veikėjas Ratonhnhaké senelio: toną ir Haytham Kenway Tėvo pagarsėjusio piratų Edwardas Haytham.
Žaidžia Edwardas apima keletą įdomių dalykų daug, pavyzdžiui, buriavimo visoje Karibų plėtros, turintis didelę nuotykius ant jūros ir epic laivų kovose ar tyrinėti nuostabų salą, visa tai įtraukta į ką Assassin "Creed yra visa informacija apie, atrodo, šiek tiek keista, bet mes Užtikrinu jus, kad tai Lots of fun!
Kaip visada turite misijas, pasiekimus ir Awesome šalutinių misijų, kad jūs turite padaryti, mėgautis šį žaidimą visiems, kad jis turi duoti tau, vienas dalykas, kad gali erzinti esate misijos, kuri gali gauti šiek tiek nuobodu, kai viskas, ko jums tikrai noriu daryti yra plaukti ir sugauti kai povandeninių būtybių.
Juoda vėliava tikrai žino, kaip jums gerai praleisti laiką ir, jei esate žmogus, kuris tiesiog nori smagiai ir pamiršti apie misijų, kad jūs turite padaryti, gerai .. šis žaidimas yra tikrai jums!
Multiplayer režimas yra pateikti šiame žaidime, taip pat ir tai, kaip nuostabus, kaip ir anksčiau su linksmais naujų komplektus ir būdų, kaip nuslėpti ir nužudyti savo tikslą. Ir kas yra kietas, kaip prieš tai laisvė jūs gaunate, kai jūs perkeliate arba per miestus ir visoje laukinių miškų saloje.
Kas taip pat atrodė, kad būti stebėtinai gražus buvo pirmasis asmuo misijų Edvardo gyvenimo ribų Animus, kad tu dirbantys Abstergo pramogų. Grafika ir būdas, kad žaidimas skamba nuostabi, ir jums bus tikrai pamatyti jį, kai jums bus buriavimo Karibų jūros, o dėl audros, kad jaučiasi autentiškas ir realus, kaip įmanoma žaidimas, kuris buvo pradėtas 2013 m.
Jei jums patiko, ką jūs perskaitėte apie šį žaidimą, ir jūs norite jį žaisti, mes labai rekomenduojame, kad jūs gaunate jį iš laisvosios PC žaidimai torrent svetaines ir pamatyti, kaip jis mėgsta būti nuostabus piratų, kad taip pat yra narys Didžiausias ir super Assassin "Creed visą laiką.