PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Vienas iš labiausiai mylimas žaidimas visą laiką yra GTA ir su nauju GTA 5 visi mes galime pasakyti, yra tai, kad mes suprantame, kodėl šis žaidimas turi viską, ko jūs norėtumėte. Toks didelis atviras pasaulis, veiksmo nuotykių video žaidimas, sukurtas Rockstar North ir skelbia Rockstar Games. Žaidimas buvo išleistas pirmasis PlayStation 3 ir Xbox 360 ant 17 Lap 2013 ir 18 Lap 2014 PlayStation 4 ir Xbox One ir galiausiai PC šiemet balandžio 14 d.
Kartu ką gali žinoti apie GTA ir tai, kad galite vogti automobilius ir pabėgti nuo policijos, GTA 5, taip pat protingas ir aštrus įlaidai šiuolaikinio satyra išnyra įdomus ne po ekonominės krizės Amerikoje ir visame Šiame žaidime jūs pamatysite šiuolaikines pasaulio problemas bet su kitais akis. Ir tai nepaprastai tikėtasi žaidimas įveikė pramonės pardavimų rekordus, jis tapo greičiausiai parduodamu Pramogos Prekės istorijoje, uždirbti $ 800,000,000 pirmą dieną ir $ 1000000000 po trijų dienų.
Už misijų ir linijinio pasakojimo, kad jūs turite, ir mes rekomenduojame jums padaryti, galite kaip visada klajoti laisvai per milžinišką pasaulio žaidimo, kuris yra tarp atviros kaimo San Andreas ir pramanytas miestas Los Santos derinys , Vieno žaidėjo režimas sklypas tegul jums persijungti tarp trijų pagrindinių simbolių, kurie, kad šis žaidimas kažkas nei anksčiau. Pirmiausia jūs turite Michael de Santa, pensininkas Conman kad įsitaisiau Mansion su savo šeima, kad gana daug nekenčia jį, Franklin H. Clinton yra gangsteris iš centro Los Santos, kuris svajoja daugiau iš šio gyvenimo ir paskutinis, bet ne mažiau yra Trevoras, kuris yra Iš esmės niekas, bet kas daro jį taip smagu.
Tarp pagrindinių personažų santykiai yra tai, ką daro šį žaidimą taip gerai ir perjungti gali padaryti jums jaustis kaip jūs gyvenate skirtingus gyvenimus tuo pačiu metu ir ji taip pat praverčia, kai jums reikia vienas iš ypatingų sugebėjimų, kad kiekvienas personažas išduotų. Vienas iš žaidimo downfalls yra maži frame rate klausimai ir tekstūros Popping tačiau jie yra smulkūs klausimai, kai tu žaidi žaidimą, kaip šis.
Sudaryti visi, kad mes galime pasakyti, yra tai, kad mes labai rekomenduojame jums gauti šį žaidimą nemokamai iš PC žaidimai torrent svetaines ir give it a try, nes jūs will not regret it! Ir jei jūs netikite mumis, tiesiog pažvelgti į skaičius, jie kalba patys už save.