parsisiųsti žaidimų torren

parsisiųsti žaidimų torren

Bound by Flame sveikina mus su "vienišumo jausmas ir neviltis", kaip garso takelis anketa kompozitoriaus Olivier Deriviere patvirtino, interviu apie jo indėlį į šios Fantasy veiksmo vaidmenų žaidimas kūrimą. Developed by Vorai ir paskelbė FOCUS HOME Interactive, žaidimas buvo išleistas Geg 9, 2014, tai galima nemokamai parsisiųsti žaidimų torrent "Xbox 360".
Per mūsų gyvenime susiduriame pirmapradį sprendimą tarp gėrio ir blogio. Tai yra Surištos liepsnos paskirtį, taip pat. Nustatyti mistinį pasaulį Vertiel, Jūs vartojate samdinys vaidmenį, auka demoniškas įtakos. Jūsų užduotis yra pasirinkti tarp prisijungimo prie velniška pasaulis tampa galinga demonas arba jos nesuteikti įgaliojimai naudai didvyriškų talentus. Bet koks sprendimas jums padaryti bus sukelti didelių pasekmių. Kaip jums pažangą, priešai taps baisus ir galingas mūšiuose, ir jums bus pagunda įsigyti daugiau demonišką jėgą mainais už dalių savo sielą. Tokiu atveju, jūsų kūnas bus transformuoti į demoniškas ieško vienas.
Įveikti pagundų atneš jums įvairių sąjungininkų. Priklausomai nuo pasirinkimais, žaidimas turi tris pabaigas: auka kai atsisakote demonas galias ir žudyti juos, visiškai transformacija į demonas taip jums sunaikinti Vertiel pasaulį ir karalių, kuris baigiasi, kai jūs sunaikinti blogis ir tapti gubernatorius Vertiel.
Įdomus faktas apie žaidimą yra muzikos takelį, kurio Ire Zhekova patvirtino, kad ji "naudojamas įsivaizduojamą kalbą, nes ji norėjo ištirti žmogaus balsą ir išreikšti anapus žodžių emocijų."
Taigi, aš rekomenduoju jums pabandyti šį žaidimą ir pamatyti, kodėl gamintojai "maniau, kad būtų labai įdomu turėti tarp mirusiųjų ir gyvųjų kontrastą."