PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Jei jūs vis dar savo PlayStation 2 ir norite žaisti atvėsti klasikinis automobilis lenktynių žaidimas jums atėjo į tinkamą puslapį, nes šiandien mes ketiname kalbėti apie Burnout Dominator:. Tai lenktynių žaidimas yra sukurtas ir paskelbtas Electronic Arts ir yra prieinama PlayStation 2 ir PlayStation Portable (PSP). Tai pirmasis Burnout žaidimas, kuris yra ne sukūrė kriterijus Žaidimai ir pirmą kartą nuo perdegimo 2, kad, deja, ne funkcija "Crash Mode". Jei norite gauti šį žaidimą dabar galima rasti nemokamai PC žaidimai torrent svetaines.
Taigi, kaip jūs galite žinoti kiek, Burnout yra visa informacija apie didelės spartos lenktynes, kur jūs sunaikinti savo priešininkus transporto priemones ir gausite didina. Šis žaidimas yra ne išimtis iš šios taisyklės ir stiprintuvo matuoklio šiame žaidime yra daugiausia apelsinų, bet kai jums gauti visą batai matuoklį liepsna nusidažo mėlynai, padidinti žinomas kaip "Perkrauti Boost". Dabar leidžia kalbėti daugiau apie žaidimą, yra trys režimai: World Tour, rekordininką ir multiplayer. World Tour yra padalintas į septynias serijos ir jūs pradėsite su klasikinės serijos ir eng kelionė su dominator ir jūs keisti juos uždirbti Dominator tašką, uždirbti aukso medalius, takedowns, ir tt Ir kiekviena serija turi 9 įvykių rūšių, o tai gali vėl susideda iš renginių, tokių kaip: rasės, deginimas juosmens, kelių pyktis, Eliminator "ir" Grand Prix "ir, žinoma, jūs turite iššūkius per daug.
Be rekordininką jūs iš esmės rekordą, bet kuriuo atveju ar bet kokį iššūkį ir po to, galite eiti vėl ir pamatyti, jei galite mušti jį, atrodo, kad kažkas, kad kūrėjai tiesiog norėjo jį ten, o ne kažkas, kad būtinai reikia. Ir multiplayer režimas yra du būdai, kuriuos galite žaisti: 2 žaidėjai splitscreen ar 4 grotuvas šalis žaisti.
Žaidimo grafika atrodo šiek tiek pažeminta, bet jūs galite pamatyti, kad ten buvo daugiau laiko praleido apie tai, kaip automobiliai atrodo ir jaučiasi, kuris yra malonus liesti ir taip žaidimas skamba yra aukščiausios klasės, automobiliai garsas geras, sprogimai dar geriau ir jūs tikrai manote, kaip jums sąveikauti su aplinka. Apibendrinant, tai visi mes labai rekomenduoju šį žaidimą, jei turite Playstation 2 ir nori žaisti gerą autentišką sunaikinimą lenktynių žaidimas.