Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

LA Noire yra žaidimas paskelbė Rockstar Games, kad jums gali tikėtis būti kažkas daugiau, kaip GTA, esate blogas vaikinas, kad tai, ką jis nori ir smagu, o tai daro, bet esate neteisus, jei manote, kaip tai apie šį žaidimą.
Norėdami būti konkretesnis, šiame žaidime jūs esate iš tikrųjų geras policininkas bando sugauti blogi vaikinai, kurie smagiai daro blogus dalykus. Jūs pradėsite žaisti šį žaidimą, kaip pareigūnas Cole Phelps į 1940-ųjų Los Andžele, kur norite atkurti tvarką ir pareikšti taikos kovojant su nusikalstamumu ir stabdymo smurtą.
Jūs turite būti geras vaikinas pasaulyje, kuris yra nesubalansuotas ir korumpuoti pamatę vyksta į karą, kaip antai Antrojo pasaulinio karo ir jūs turite būti vaikinas, kuris vis dar tiki žmonijos ir kad karas nebuvo kažkas, kad turėtų pakeisti žmones ir padaryti jiems blogai.
Ką daro šį žaidimą, todėl ypatingą ir unikalų yra judesio skanavimo technologija, kuri dalyvauja realius veikėjus, o tai reiškia, kad visi pasakymai jūs ketinate pamatyti personažų veidai nekilnojamojo autentiškos raiškos pagaminti aktoriai naudojimas, nėra animacija dalyvauja ir Tai yra tai, ką padarys tardymai jaučiasi geriau nei bet detektyvas žaidimas, kad jūs turite žaisti prieš.
Šio žaidimo kelionė yra tai, ką daro jis toks geras, jūs turite elgtis su skirtingų tipų žmones ir spręsti bylas, kad būtų lengviau būti išspręsta su šiandienos technologijomis.
Žaidimas yra padalintas į 21 bylų, kurios yra unikalios ir pamatysite sau vyksta iš sumuštas policininkas sprendžiant žmogžudystė ar arsoning, ir tai, ką daro jis toks geras, žaidimo sudėtingumą. Jūs taip pat bus suteikta partnerį ir nemanau, kad juos visus nebus sugadintas, tai viskas, ką aš noriu pasakyti.
Ar jūs kada nors norėjo būti Gamer ir detektyvas? Na, dabar tai jūsų šansas padaryti tik tai! Kiekvienas stalas turi tą patį metodą sprendžiant, jūs einate į nusikaltimo vietą, galite ištirti, tada eikite apklausti žmones ir padaryti prielaidas, pagrįstas ne apie tai, ką jie sako, bet apie tai, kaip jų veidai reaguoti, kai jie sako tam tikras tiesas ar melas, tačiau sprendimas yra Jūsų Orų galvoti, kad jie pasakys tiesą, arba jei jie guli.
Ar norite man pasakyti daugiau? Manau, kad jau įtikino jus apie tai, kaip nuostabus šis žaidimas yra ir kad jūs turėtumėte suteikti jai pabandyti ir padaryti, kad tiesiog eiti nemokamai Xbox 360 žaidimai torrent svetaines ir Get it Šiandien!