Xbox 36 žaidimų torrent

Xbox 36 žaidimų torrent

Vilkas tarp mūsų Cry Wolf penktasis epizodas žaidimų serijos remiantis Bilo Willinghamas pasakėčių komiksų knygų. The Walking Dead kūrėjai padarė jį dar kartą. Šis žaidimas yra dar vienas sėkmingas. Sukurta ir paskelbta signalinė Žaidimai ir platinti Vertigo "ir" Warner Bros Interactive Entertainment, žaidimas yra paslaptis dramos grafinis nuotykių video žaidimas. Penktasis epizodas buvo išleistas Lie 8, 2014 Microsoft Windows, Xbox 360, Mac OS X "ir" PlayStation 3 ir liepos 10 d 2014 m iOS "ir" PlayStation Vita. Galite atsisiųsti nemokamą "Xbox 360" žaidimų torrent.
Štai trumpa įvykių, kurie įvyko iki šiol: Per pirmąjį epizodą, pirmoji žmogžudystė Fable veda Bigby, pagrindinis veikėjas dėl žudikas takas. Jis tęsia antrojoje epizodas, kaip dabar "serijinis žudikas" tyrimai vaikšto laisvai ant Fabletown gatvėse. Bigby taip pat bando rasti atsakymus iš Georgie Porgie ir gauna labiau įsitraukti į Grožis ir žvėries reikalas. Kaip pasekmė šokiruojantis apreiškimo, šerifas siekia Ikabodu kranas. Bigby turi ištirti baudžiamosios požemio produktais tam kad rasti Kreivoji žmogus. Penktajame skyriuje Bigby atskleidžia keletą paslapčių, kad ryžtingas žudikas ir jis atranda visą tiesą apie nusikaltimus.
Jūs kontroliuojate veikėjas Bigby Wolf, kuris galėtų tyrinėti aplinką ir išnagrinėti ir bendrauti su kitų simbolių ar objektų. Pasirinkimais turės pasekmių ateities įvykius. Yra keletas veiksmų orientuotas scenos, kad gali baigtis su savo mirties, bet žaidimas bus paleisti ir leis jums žaisti nuo paskutinio Checkpoint.
Paskutinis epizodas gavo atitinkančių balus iš žaidimo recenzentų. "Xbox" versija gavo 85/100 iš Metacritic ir 84,77% nuo GameRankings.