Çakallarla Dans 3

Çakallarla Dans 3 izle

Hayatım boyunca ilk defa bir sinema filmini yarıda bırakıp çıktım... İlk iki filmi izlemedim yalan yok. Komedi filmidir seriler arasında konu bütünlüğü yoktur diyip güzel vakit geçirmelik, çerez film olduğu bilinciyle gittim yani beklentimi yüksek tutmadım. Film tamamen saçmalık, mantıksızlık üzerine kurulu, komedi desen değil. Seyircinin salak yerine konması beni bir sinema sever olarak üzdü. Yanlış anlaşılmasın eleştirmek için eleştirmiyorum. Recep İvedik iğrençti hiç gülmedim diyen elitist bir adamda değilim. Sadece insanların salak yerine konmasına üzüldüm.

Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı izle

ilk 2 filmi izleyen biri olarak beklentimi karşıladığını söyleyebilirim,hatta 2. filmden daha fazla güldüm bu filmde,bide komedi filmleri tek başına izlenmez bunuda belirtiyim,yanınızdaki insanlar sayesinde daha fazla gülersiniz,filmin kaklitesi tabiki tartışılır ama samimiyeti sayesinde iş görür hale gelmiş,ben eylendim izlerken,bu sene çıkan çoğu komedi Türk filmindende iyi bana göre,film

Bizim kültürümüzün, komedi anlayışımızın vazgeçilmezi maalesef argo. Amerikan yapımı komedi filmlerinde bol bol sakarlık görürüz. Bunu bizim ülkemizde de yaptılar, tutmadı, gülemedik. Onlar da bizim komedi filmlerimize gülmüyorlar. Kültür farkının en fazla hissedildiği tür komedi filmleri. O gözle bakmak lazım bu filmleri eleştirirken. Bu kapsülün içinde başarılı bir film. Ayrıldığım kız arkadaşımla izlediğim son film olması biraz dramatik oldu, o kadar. Onun dışında güldürdü.

2015 filmleri izle