PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Deadpool gali arba negali būti vienas iš jūsų mėgstamų super, ir net jei jis nėra, galite ne neapykanta jam už tai, kad kietas ir linksmas. Žaidimas buvo išleistas 2013 metais ir tai rodo, kas gali atsitikti, kai jūs turite veikėjas, pavyzdžiui, deadpool.
Jūs galite gauti žaidimą iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir būti pasirengę, nes filmas išeina kitų metų pradžioje, o mes, turintys dideles viltis šį vieną!
Žaidimas prasideda deadpool skaityti scenarijų savo žaidimą, taip, jis skaito scenarijų žaidimą, kad jūs ketinate žaisti ir pasakyti High Moon Studios, kad šiuo metu jis yra atsakingas, ir jis darys pataisymai pora žaidimas.
Taigi jūs žinote, kad tai bus įdomus žaidimas, kai pagrindinis veikėjas (-ai) ir jo viduje balsai bus atsakingas už visa, kas vyksta žaidime.
Pagrindinis tikslas žaidime yra smagiai, žudyti stuff, juoktis ir būti nuostabus. Žaidimo istorija prasideda deadpool skaitant jo scenarijų ir pamatysite, kad jis turi nužudyti korumpuota žiniasklaida magnatas šansas Balta tada jis meta scenarijų toli ir tai daro jo stilius sprogdindami žaidimo lėšas su savo didelių sprogimų ir apgailėtinais grafika, reikėjo jo misija. Magnatas yra paimti iš jam Vertigo ir Arclight.
Istorija yra įdomus ir matau deadpool ketina keistam situacijas, kurios daugiau ar mažiau, jis juos sukūrė yra nauja patirtis, kad jums dar nėra tekę matyti žaidime anksčiau.
Žaidimas funkcijos kai iš klasikinių deadpool priešų, pavyzdžiui: Arclight, galvos sukimasis, p grėsmingas ir Blockbuster ir ji taip pat kai kurie jo sąjungininkai, ar vaikinai, kad taikstytis su juo, kaip antai: Wolverine, Rogue, Psylocke, Domino ir kabelinio.
Gameplay yra puikus, nors kai kurie iš misijų, priešų ir bosą muštynes ​​gali atrodyti pasikartojantis, deadpool daro juos smagu su jo begalinis anekdotai ir nuostabus linijomis, turėtų būti netinkama, lyčių ar tiesiog tyčiojasi.
Ką gali nepatikti apie šį žaidimą yra tai, kad ji neturi kolekcionuojami, slaptų tunelių ar iššūkiais, yra išgyvenęs režimas, kuriame jūs kovojate su priešais ir pamatyti, kiek jūs galite atsispirti, bet tai nuobodu, nes kovoja yra toks pat, kaip tie žaidi darydamas kampanijos režimu.
Viską deadpool yra puikus žaidimas, kad jūs turėtumėte žaisti ir jūs tikrai jaučiasi labiau awesome žaisti šį badass charakterį!