PS Vita žaidimai

PS Vita žaidimai

"! Yay, daugiau Vita žaidimai", jie sakė; "Laikykite jas ateina!" Jie šaukė. PS Vita žaidimai sirgaliai yra daugiau nei malonu apie arcade veiksmo žaidimas, išvengti Droid ar ne mirti, p robotas! Super įdomus žaidimas buvo sukurtas Infinite valstybės Žaidimai ir išleistas 29 spalis 2014 išskirtinai Playstation Vita. Jūs galite atsisiųsti žaidimą nuo laisvųjų Playstation Vita žaidimai torrent svetaines.
Be nemiršta, p robotas! jums kontroliuoti Droid kuris myli vaisiai daug! Kiekvieną kartą, kai jis yra apie juos valgyti jie sprogti, kuris veda į begalines minios robotų mašinos, kurie bando bitem Zap, Squish ir Stomp jus sunaikinti. Kiekvienas sprogstamasis vaisių sukelia kitų vaisių sprogimai sukurs patenkinti grandinę "fejerverkai". Žaidimas yra Time Attack režimas, Chill Out režimas, misija režimas penkiasdešimt unikalių iššūkių laimėti. Jie išleisti jį į posvyrio, palieskite ir analoginių lazdos kontrolę, todėl jūs galite žaisti tačiau jums jaustis patogiai ir mėgautis. Valgyti vaisius, vengti meanies ir bandykite ne mirti .... p robotas!
Žaidimų Amžius paliko įvertinimą žaidimas su 83/100 teigdama, kad "Panašiai kaip pavyzdžiui" Pong ", ar Pac-Man, ar Tetris, DDMR tik tikrai vienas dalykas, bet ji, kad vienas dalykas, nepaprastai gerai. Aš turiu galvoje, ne mirti, p robotas yra toli gražu ne taip svarbu, kaip tų žaidimų ... bet tuo pačiu metu, tai bent pakankamai priklausomybę, kad galite paminėti jį ne pernelyg tolimoje arti jų, o ne jį skamba craziest dalykas kada. "Vita Lounge komentaras po rungtynių buvo" Su žaidimų atvykstančių PlayStation Vita dabar, kad paklausa jums investuoti valandų savo laiko įgyti dauguma iš jų daug, ne mirti, p robotas! atvyko nori priešingai. Aš dažnai pasiimti ne mirti, p robotas! greitai, penkių minučių, žaidimas, bet rasti sau dar žaidžia valandą, arba tiek vėliau. Jei tai ne iš gero žaidimo ženklas, aš nežinau, kas yra! "