Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

Apžiūrėję Tron: Legacy "filmą norėjau daugiau, nes Tron turi kad ant jūsų poveikį, kad jūs galite gauti pakankamai šio cool veiksmo. Ir dabar jūs galite gauti daugiau Tron žaidžiant Tron: Evolution.
Žaidimas yra dabar galima atsisiųsti į nemokamus Playstation 3 žaidimai torrent ir aš ruošiuosi pasakyti, kodėl jūs turėtumėte gauti šį žaidimą.
Istorija turi tęstinumą į kiną ir tai paaiškina daug dalykų, kurie įvyko iki Flynn pora ir kaip jis pateko į kalėjimą viduje tinklelį. Jūs žaisite kaip monitoriaus programa, vadinama Anon, trumpas anoniminė, ir jūsų misija yra ištirti sąmokslą, kad atsitiko Tron pasaulyje.
Pasaulis, kuriame jums bus praleisti visą savo žaidimo laikas yra toks pat, kaip filme vieną, tamsiai kibernetinės pasaulyje su ryškiai mėlynos spalvos, kad kartais eiti žalia arba oranžinė ir tai galima pasakyti, kad gausite nuobodu atmosferą po tavęs žaisti porą valandų.
Animacijos Žaidimo gerai atrodo ir jūsų charakteris turi srautą į savo mechanika, kuris tikrai daro jį atrodyti parkour meistras ir kovos ekspertas, kažkas panašaus į tai, ką matėme ir Assassin Creed.
Jūs taip pat turite priešų šiame žaidime, kad jums teks kovoti su ir kovoti juda puikiai, turite Melee atakas, ir jūs galite pasirinkti, kaip norite mesti savo diską ne priešų ir padaryti awesome combo, bet tai šiek tiek nuobodu nes daugiau ar mažiau tai mygtuką Švīts.
Vienas iš super dalykų šiame žaidime yra šviesos ciklus, kurie daro jojimo motociklai senamadiškas. Jūs taip pat galite kovoti naudojant šviesos padėkos bet tai nereiškia, jaustis ypatinga ne visi, jis juda lėtai ir tai labiau erzina, nei galingas.
Multiplayer tai, ką daro Tron yra awesome žaidimą, jūs galite varžytis su draugais, ir jūs galite eiti ir Deathmatch stiliaus tinklų žaidimus ir šviesos ciklas paremtas turnyrus, kurie yra tikrai įdomus ir malonus žaisti.
Taigi, aš įtikinti jus? Aš taip manau! Give it a try ir jums patiks jį, bent jau galėsite sužinoti daugiau apie Flynn istorija. O jei turite 3D televizorių, nei esate pasisekė, nes žaidimas turi funkciją, kuri leidžia jums žaisti 3D.