PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Augalai vs Zombies ?! Buvo ne zombiai turėtų valgyti žmogaus smegenis ir planuoja pasiūlyti deguonies? Juokinga kombinaciją simbolių ir laisva valia pasirinkti kas norite kontroliuoti, atnešė žaidimą daugiausia teigiamų atsiliepimų.
Multiplayer trečiojo asmens šaudyklė ir bokšto gynybos žaidimas yra vaizdo į Augalai vs Zombies serijos trečioji. Jis buvo sukurtas PopCap Games, paskelbta Electronic Arts ir išleistas Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ir Xbox One ". Jei manote, kad tai yra jūsų rūšies žaidimą, jūs galite jį atsisiųsti iš PC žaidimai torrent svetaines.
Jei turite ne sužinojau dar, jūsų sodas tapo ryškius augalai "ir linksmas zombių" naują mūšio lauke. Galite būti tiek zombių "arba įrenginiui kariuomenės co-op ar konkurencinio Multiplayer aplinkoje. Siekiant pažangos, jūs turite užpildyti nemažai problemų. Kai baigsite vieną, jūsų charakteris ginklai ir drabužiai gali būti modernizuotos, ar jūs galite gauti prieigą prie naujų simbolių.
Augalai vs Zombies gavo maksimalų balų 100/100 iš Game revoliucijos tarp su teiginiu: "Žinoma, jums gali praleisti visą savo gyvenimą fotografuojant tiek gyvųjų ir mirusiųjų, bet geriausias žaidimo ateina iš įvairių ir mechaniškai valdomų skirtingų simbolių." Taigi, padariau Raxel siūlantis žaidimas 10/10 sakydamas: "Šis žaidimas yra tikrai įdomus, jis veikia puikiai ant Xbox One". Taip, sutinku, jie turėjo savo problemų su serveriais, bet tie, kurie buvo fiksuotas dabar. Kiekvienas įvertinimas Šį žaidimą (GAAAAME) už tai, kad EA serveriai yra ne darbo yra ne iš tikrųjų reitingas žaidimą ... "