PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Hitman yra vienas iš geriausių šiuolaikinio Assassin žaidimų ten ir nėra abejonių, kad. Žaidžia kaip nesustabdoma Agent 47 leidžia jums jaustis kaip jūs galite padaryti ir būti nieko iš stilingo Assassin slaptosios klėtį ar slaptas Ninja, kurie gali eiti bet kur nesuterštą.
Žaidimas yra dabar prieinama Nemokama PC žaidimai torrent svetaines, ir jūs turite suteikti jai pabandyti, nes yra keletas žaidimų ten, kad jaučiasi kaip galingas kaip šis.
Žaidimo sklypas prasideda Diana Burnwood, atstovas 47 anketa prižiūrėtojas, kad eina nesąžiningi bėgimas su failais, kurie galėtų pabloginti agentūrą. Agentas 47 yra priskiriamas nužudyti Diana ir pareikšti Victoria, paauglės mergaitės, kas buvo jos priežiūrą, nugaros Agentūrai.
Agentas 47 keliauja į Čikagą nužudyti Diana, ūgliai ir žaizdas ja ir ji suteikia jam laišką, kol ji miršta ir pasako jam, kad Diana saugūs ir kiek įmanoma iš Agentūros.
Viskas apie šį žaidimą yra geras, kaip ji buvo sukurta, taip, kad cutscenes yra gaminami ir skylė žaidimo apskritai. Žaidimas net skamba gerai, jūs galite pamatyti, kad kūrėjai užtruko (6 su puse metų), kad šis žaidimas puikiai.
Šis žaidimas nori, kad jūs padaryti savo kelią daiktas, kurio taip ji suteikia jums daug ir daug variantų, kaip jūs norite nužudyti ką nors, ar kaip norite įsiskverbti skirtingose ​​vietose, ir tai tikriausiai mano mėgstamiausias dalykas apie jį. Jūs nesate priversti eiti į vieną pusę ir išspręsti tam tikroje režimu misiją, jūs esate laisvas daryti ką nori; tiesiog gauti darbą.
Tai, kad jūs neturite modelį daro šį žaidimą gera ir ji taip pat norisi žaisti daugiau, nes jis neturi gauti nuobodu. Ir net žudo turėti dramatišką pusę į juos, ir jūs galite pamatyti, kad kiekvienas iš jų ir visi skaičiuoja, o ne kaip į žaidimų, tokių kaip "Call of Duty ar Counter Strike kur jūs nužudyti kas yra prieš savo komandai.
Jūs žinote, kad instinktas režimą, kuris yra daugiau kaip "voras prasme" arba 47 intuicija, kuri jums pasakys kur eiti, kas jūs turite nužudyti ir tai palengvina savo gameplay, jei esate naujas į Hitman serija, tuo labiau pažengusiems žaidėjams (kaip man) rasite šiuo režimu nuobodu.
Kas jūs esate labiau tikėtina rasti malonus yra dangtelis sistema yra būdas daug geriau dabar, šaudymo vieta, kuri yra sulėtintai galia iki ir geriausias yra tikslumo kulka, kuri leidžia jums švelniai išspausti gaiduką pastovus savo tikslą prieš faktiškai šaudymo pistoletas.
Mes tikrai reikia naują Hitman žaidimą, nes mes negalėjome žaisti Blood Money amžinai, todėl ne tik mes turime naują žaidimą, bet mes turime geriausia, kad Hitman kada nors galėtų būti. Mes visiškai rekomenduojame jums gauti šį žaidimą, nes tai nuostabus ir nemokama.