PlayStation Vita

PlayStation Vita

Aš tikiu, kad jūs esate kaip smalsu, aš apie jausmas, kad astronautai, kai jie gravitacinis erdvėje, plaukiojantis laisvai milžinišką visatą. Ar aš teisus? Gravitacijos avarijos atneša galaktikos adrenalino kritimą kelių krypties šaudyklės žaidimas. Jis buvo sukurtas Just Add Water Ltd, paskelbtą "Sony Computer Entertainment" ir išleistas skirtingomis datomis PlayStation 3, PlayStation Portable, PlayStation Vita. Galite atsisiųsti žaidimą iš Playstation Vita žaidimai torrent svetaines ir skambinti savo draugams įdomus multiplayer patirtį!
Pasibaigus žaidimo pradžioje jums pasirinkti iš aukščiausio lygio meniu kokios planetos, kurį norite aplankyti. Tada jums ištirti tą planetą 2D vaizdas iš šono, o bando išvengti apgaubta urvus paviršių. Nepamirškite apie svorio, kuris yra iš tikrųjų žaidimo pagrindinis iššūkis. Žaidimas yra du režimai: vienas leidžia jums kontroliuoti savo amatų kur galėtumėte naudotis kreiptuką, o kita riboja jūsų pasirinkimas One Direction- nenusiminkite, aš ne kalbėti apie grupę! Žaidimai vizualinis stilius įkvėpė arcade žaidimai '80s, ir ypač trauka, steroidai ir Gravitar.
Gravitacijos avarijos patiko labiausiai teigiamų atsiliepimų. Pushsquare.com patvirtino, kad "Gravity avarijos Ultra linksmas kelionė į kosmosą, kad bus lengvai užpildyti net labiausiai kvapnus, žmonės-sugrūsti autobusų keliones. Jo trūkumas gylio reiškia, kad jūs nesiruošia būti skiriame mėnesius savo gyvenimą į jį, bet kartais jūs tiesiog norite kažką įdomus, lengva pasiimti, ir kupini atkuriamo turinio. Dėl to lygio, tai yra absoliutus sandėris ".