PC žaidimų torentus

PC žaidimų torentus

Žiūrėti Šunys yra vienas iš labiausiai laukiamų žaidimų, kuris buvo išleistas pernai, nes jis turėjo daug žada. Žaidimas sumušė Ubisoft anketa pardavimo rekordą su daugiau nei 4 mln parduodamų trumpą laiką jai išleidimo kopijų.
Jei norite gauti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus, kad jį gauti nuo laisvųjų PC žaidimų torentus svetaines ir give it a try, ji nebus nuvilti jus.
Žaidimo backstory nustato iš Čikagos miesto istorija veiksmų, jei per 2003 m vienuolika žmonių žuvo užtemdymas. Dėl to ten buvo sukurta CTOs arba centrinės operacinė sistema, kuri iš esmės buvo superkompiuteris Tad viską ir visus mieste.
Po elektroniniu banko Heist, kad negerai, Aiden Damien, kitas vaikinas, kuris padėjo jam, abu atiduoti, nes jie szarpnęły keistą bylą, kad įspėti kitą hakeris. Aiden buvo išsigandęs dėl savo šeima, nes jis turėjo tikslą ant jo nugaros ir jis pradeda savo seserį ir jos šeimą dėl "Siurprizas" kelionę. Nors jie buvo bėgimas du hitmen perdavima savo automobilį ir bandant nužudyti Aiden, jie nužudė savo dukterėčia Lena.
Dabar Aiden siekia keršto ir jis pradeda eiti po įsilaužimo ir imtis kontroliuoti per CTOs hitmen. Ir čia jums eiti nuo čia dabar jūs turite padėti Aiden atkeršyti savo dukterėčia ir tapti Vigilante ir super hakeris.
Kas daro šį žaidimą toks nuostabus yra tai, kad jūs turite galią ką nors, kad eina elektros ir turi kažką, kad gali būti sukeltos laidų programinę įrangą. Jūs gaunate pakeisti šviesoforus, tuščias banko sąskaitas ir net detonuoti granatas, kurie yra jūsų priešų kišenėje.
Jūs taip pat gauti padaryti sąjungininkus, kurie padės jums per žaidimą ir tai leis istorija daug įdomiau, nes jūsų charakteris gali atrodyti įdomus ne pirmas, bus labai nuobodu.
Žaidimas taip pat yra šoninių misijų ir minigames daug, kad jums bus definetly meilė, ir jūs galite turėti asmeninį požiūrį į kiekvieną misiją, arba jūs norite eiti su liepsnojančios ginklus, o gal norite jaustis kaip Ninja infiltrating ir žudyti savo priešų lėtas ir tylus. Ir vienas iš mano mėgstamiausių dalykų šiame žaidime yra voras siautėti, turite eiti į jį, kai jums žaisti šį žaidimą!
Žaidimai atrodo beveik nepriekaištinga ir balso veikiantis yra puikus, ir net ketina už naktį, o lyja ne pasivaikščioti atrodo nuostabi ir jaučiasi tikra. Šis žaidimas yra gražiai padaryta ir Čikagos miesto žaidime tai taip arti, kaip jis gali gauti iš nekilnojamojo vieną.
Jei man pavyko įtikinti jus, kad jūs tikrai reikia gauti šį žaidimą, nes jis toks didelis, tada eiti ir gauti šiandien nemokamai, jūs neturite ką prarasti!