PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Race Driver: GRID yra dar vienas puikus lenktynių vairavimo simuliatorius žaidimas, kad jums reikia gauti savo rankas ant. Žaidimas yra sukurtas Codemasters, tų pačių vaikinų, kad sukurtų Dirt 2, nuostabus realistiškas ralio žaidimą ir dabar mes turime tą patį, bet jūs vairuojate kelyje, ir tai požiūris į varančiu varikliu padarė mus daugiau nei laimingi.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada eiti ir gauti jį nuo laisvųjų PC žaidimai torrent svetaines. Šis žaidimas nebus nuvilti jus, tai leis jums jaustis kaip tikras lenktynių vairuotojas.
Jūs pradėsite žaidimą kaip laisvai samdomas lenktynininkas, kad reikia pinigus statyti savo Racing Team arba galite pasirinkti vairuoti kitų komandų per daug. Kai pradėsite laipiojimo laiptais ir įgyti reputaciją, jūs galite padaryti sau vardą ir individualizuoti savo komandą ir savo prekės ženklą.
Žaidimas leidžia jums pasirinkti iš įvairių tipų lenktynių įvykius, kaip antai: dreifo, raumenų, imtuvas, touge, ištvermės ir dar daugiau. Kuo daugiau jūs konkuruoti, daugiau rep gausite ir tai leis jums pažangą į priekį ir gauti rėmėjų ir didesni atlyginimą, kuris leis jums turėti eiti į geresnių priemonių.
Lenktynių trasos plinta visame pasaulyje, ir jūs atsidursite važiuojant iš JAV į Europą, o tada į Japoniją ir kiekvienas regionas turi savo čempionatą. Ir kas dar linksmiau, kad galite dalyvauti 24 valandų Le Mans kiekvieno turo pabaigos.
Gameplay taip pat turi unikalią savybę, vadinama Žvilgsnis į praeitį, kuri leidžia jums atsukti ir peržiūrėti savo susidūrimo sulėtintai, ši funkcija parodo, kaip išsamus yra žaidimas, ir kaip gerai ji buvo sukonfigūruotas, kad ji atrodo kaip realus, kaip įmanoma. Ir atminkite, kad žaidimas buvo išleistas 2008 m.
Kitas dalykas, kad jums gali būti arba gali nepatikti jūsų komandos draugas, kuris padės jums per jūsų rasių ir tam tikru momentu jums reikia gauti Sapīcis nes jo linijos yra labai pasikartojantis ir norite, kad ten buvo būdas padaryti jį užsičiaupti, ir Žinoma, kad galite ugnį jam ir gauti naują, ir jums bus daryti, nes geras komandos draugas atspindi į rep, kad jūs patys.
Apskritai, šis žaidimas atrodo puikiai, gatvėse yra gražus naktį kaip ir rūkas Japonijos kalnai ir taip, kad automobiliai yra modeliuojama yra puikus. Ir nėra geresnio jausmo, nei Smashing automobilį verta milijonų dolerių ir tada atsukti ir žiūrėti sulėtintai avariją.
Automobiliai veikti kaip autentiški kaip įmanoma ir pakeisti savo požiūrį į kabinos perspektyvos bus tikrai padaryti jums jaustis kaip lenktynių vairuotojas, juridinio vieną, o ne kaip kitose lenktynių žaidimai. Reikia I say more? Aš taip nemanau ... jūs turėtumėte gauti šį žaidimą, nes dabar tai nemokama ir jūs neturite ką prarasti, tiesiog galvoti apie tai.