PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Need for Speed ​​Undercover yra kitas NFS žaidimas, kad mes galime pasakyti, yra verta žaisti nuo anglies. Ji turi istoriją, kuri ganėtinai atrodo turi būti paimtas iš 2 Fast 2 Furious filmo, bet tai gerai, mes esame kietas su juo.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada jūs galite jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir suteikti jai kulka, gal jums patiks jį.
Būti sąžiningas buvau šiek tiek nusivylęs žaidimo istorija atrodė puikiai, bet žaidimas yra šiek tiek netenkina, nes nėra daug padaryti. Jūs darote misijos / lenktynes, o po to ten yra scena, kuri jus pasakoja vaikinas beated dabar kalėjime.
Kalbėdamas apie cutscenes, mes negalime skųstis, jie gražiai padaryta su gerų aktorių, tokių kaip Maggie Q, kad jums gali pripažinti iš įvairių filmų ar TV šou.
Žaidimo funkcijos ir atviro pasaulio žemėlapis sudarė keturių skirtingų sričių: Palm Harboras Port Pusmėnulio, Gold Coast Mountains ir saulėlydžio kalvų. Jūs pradedate su vienoje srityje ir, kaip jūs pažangą per žaidimą, jums atrakinti kitų miesto dalis.
Išskyrus verčiantis misijų, kad jūs turite padaryti, kad atrodo mažiau įtartinas, kai darai rasių nėra daug padaryti mieste, nes misijos yra atvertas iš skirtingų meniu.
Vienas iš pagrindinių yra tai, kad grafika atrodo daug geriau nei ankstesniame žaidime, o kas yra gražus yra tas, kad vis dar gali individualizuoti automobilį, tačiau nori. Ir automobiliai atrodo puikiai, ir jūs turite daug galimybių, ir jūs galite pasirinkti iš raumenų automobilių imtuvo arba kai iš klasikinių egzotika, pvz Lamborghini.
Kitas nuleistos mano Būk tai, kad žaidimas turi keletą rimtų trikdžių, pavyzdžiui, karkasinių lašų ar nenuoseklių šešėlių, kurie atrodo tarsi kūrėjai neatsižvelgė daug laiko į tinkamai sukonfigūruoti šį žaidimą.
Žaidimas taip pat turi internetinę režimą ir multiplayer bet, deja, tai yra nuobodu taip pat turite dalykų, kad jūs galite pasirinkti iš, pavyzdžiui, fiksuoti vėliava ir normalus rasių pora, kad viskas jums.
Jei norite žaisti šį žaidimą arba bent give it a try, jūs galite gauti jį nemokamai ir pamatyti, jei ji veikia jums, man tai buvo daugiau leiskite žemyn, bet aš vis dar manau, kad žaidimas yra verta pabandyti out, tikrai!