PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Įsakymas 1886 yra pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, kur jūs imtis riterio vaidmenį ir jums kovoti su žmonėmis ir vilkolakio-kaip būtybių.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien galite jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir mėgautis derliaus Londone atmosferą.
Veiksmas vyksta 1886 metais anketa pakaitinių istorija Londono ir jums žaisti kaip veteranas riteris, pone. Galhan kuris yra "Ordino" narys.
Jūsų misija po kovoti su sukilėliais yra siekti požeminės išgyvenusius ir ten jis susiduria su vilkolakio-kaip pusę veislės būtybių skaičius vadinamas Lycans.
Ordino aplinka yra didelis, ir jūs tikrai patinka gyventi 19 amžiuje Londone. Ieškinį sumaišyti su cutscenes, kad galų gale pasakyti tikrai gera fantazija istoriją daug, ir tai yra malonu matyti žaidime, o ne kažkur yra naudojami, kaip knyga.
Per žaidimą jūs sutiksite istorines asmenybes kaip legendinio išradėjas Nikolajus Tesla, kuris bus išmokyti jus su awesome ieškote Viktorijos tematikos ginklų, kaip lanko šautuvu ir nors tu žaidi jums išgirsti istorijų apie naują serijinis žudikas, vadinamas Jack the Ripper.
Istorija yra linijinė ir didelis, ir jūs išmoksite istorijos, kuris yra visada malonu daug, bet jūs turite tonų cutscenes, kuris leis Jums piktas, nes viskas, ką turite padaryti pagrindinių veiksmų yra pasirinkti, traukite, apversti, pasukti arba Momentas įvairių objektų tiesiog bendrauti su jais ir jaustis kaip jūs esate dalis istorijos. Tačiau net atsižvelgiant paprastą pasivaikščioti Londono gatvėje ir klausytis atsitiktinių dialogai verčia mus kaip į žaidimą, net daugiau, nes jūs galite pamatyti, kad ten buvo atkreiptas dėmesys į Every Little Thing.
Geriausi momentai žaidime yra kovoja su vilkolakio-kaip būtybių ir cutscenes ir sulėtintai hitai ir štampus, kad jūs suteikiate atrodo awesome ir privers jaustis labiau badass, o ne senas žmogus su kardu.
Vienas dalykas, kad yra nemalonus yra juodos juostos, kurios atsiranda aukštyn ir žemyn nuo ekrano, kurie turėtų duoti savo žaidimą daugiau kino išvaizdą, bet vietoj to jie blokuoja savo viziją nuo savo priešų, kai jūs norite imtis dangtelį ir leidžia jaustis nusivylęs ,
Bet dienos pabaigoje Įsakymas 1886 yra puikus žaidimas, kad, o jaučiasi interaktyvus filmas, o ne žaidimą, ir tai nėra blogai, bet jums gali rasti sau galvoti, kad tai yra žaidimas, ar dokumentinis filmas apie mistinių būtybių. Aš definetly rekomenduojame, kad jūs gaunate šį žaidimą ir suteikti jai pabandyti nemokamai, jūs turite ką prarasti ir jūs išmokti apie istorijos stuff. Kas nepatinka?