parsisiųsti nemokami filmų torrent

parsisiųsti nemokami filmų torrent


"Unbroken" pasakoja emocinę istoriją JAV Olympian ir sportininkas Luisas Zamperini, kuris galų gale buvo Japonijos stovyklą per Antrąjį pasaulinį karą kalinys. Po jo bombonešis buvo sudėjo į vandenyną, jis ir jo kolega, Phil, išgyventi 47 dieną plaustas. Stovykloje Louie vaidina Jack O'Connell elgiamasi labai žiauriai stovykloje galvos, Japonijos seržantas Mutsuhiro Watanabe dar žinomas kaip "Bird". Nepaisant Paukščio smurto ir negailestingas požiūris į maitintojo, jis visada susijęs su Louis kaip "savo draugui".
Pagamino ir režisierius sėkmingai aktorė Angelina Jolie, Unbroken yra Amerikos istorinis biografinis karo-sporto dramos filmas remiasi ne fantastikos knygos "Unbroken: pasaulinio karo II istorija Survival, atsparumą ir išpirkimas", parašė Laura Hillenbrand.
Filmas turėjo savo pasaulinę premjerą lapkričio 17, 2014 Sidnėjuje ir gavo platų spaudai Jungtinėse Amerikos Valstijose gruodžio 25, 2014 Filmas uždirbo $ 115.600.000 Šiaurės Amerikoje, su visame pasaulyje iš viso daugiau nei $ 161 mln.
Filmas gavo mišrios apžvalgos, Callum Höfler Pramogos Junkie teigdamas "savo geriausių," Unbroken "turbūt Desplat stipriausių ir labiausiai rezonansinių emocinio darbo nuo gyvybei ar Haris Poteris ir Mirties Hallows- 2 dalyje Tree, tiek nuo 2011 Tai ateina ne kaip drąsus, ambicingas, tačiau intymus ir sentimentalus visi tą patį. Jis gali būti elegantiškas ir harmoningas tirti žmogaus nustatymo, vairuoti ir dvasios. "
Filmas yra galima parsisiųsti nemokami filmų torrent svetaines.