Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

"Call of Duty: Ghosts yra pagrindinis CoD žaidėjas 2013 ir šis žaidimas tikrai yra geras žaidėjas, nes visų gaivus dalykų, kad ji pareiškė nauja serijos.
Jei norite gauti šį žaidimą šiandien savo PS3 tada įsitikinkite, kad jūs gaunate jį nuo laisvųjų Playstation 3 žaidimai torrent svetaines.
Šis naujas papildymas CoD serijos ateina su naują kampaniją ir multiplayer žaidimo režimų, tačiau jis išsaugo skysčio ir greitai gameplay, kad mes visi buvo naudojamas ir patiko apie šį žaidimą, juk tai, ką padarė jis toks garsus.
Su patobulinta istoriją ir šviežių kampanijos mes dabar nustatyti naują visatos, pasakoja 2017 m branduolinės sunaikinimo Artimuosiuose Rytuose istoriją. "Federacija", naftos gaminti tautos Pietų Amerikoje, yra suformuotas remontas pasaulinę ekonominę krizę ir tapti greitai pasaulinė supervalstybė. Invazija ir užkariauja Centrinėje Amerikoje, Karibų jūros ir Meksikos.
Kampanija užima stiprią žmogaus kampą šią iš JAV armijos kapitonas Elias Walker ir jo sūnums istorija: Logan "ir" David "Hesh" ir mes negalime pamiršti apie jų šuo, apmokytas Vokiečių aviganis, Riley. Elijas buvo Dvasios narys, elito komanda, kuri buvo dalis JAV specialiųjų Ops.
Tuo tarpu erdvinis stotis kosminė gynybos iniciatyva (ODIN) yra užgrobti Federacijos pradėta Gabriel Rorke, buvęs lyderis Vaiduokliai operatyvine, kad buvo sugautas Brainwashed ir kankino Federacijoje. Kaip tu žaidi, jūs turite eiti prieš Federacijos ir imtis kas liko iš Amerikos laisvės, visi, kad formuojant naujus Ghosts operatyvų komandą.
Multiplayer buvo patobulinta, nes pastaruosius žaidimai ir dabar ji turi daugiau galimybių, plėsti pritaikymas, įvairinti žaidimo tipų ir žemėlapiai srautą ir suteikia daugiau pusiausvyrą visose ginklų rūšys.
Jūs galite pasirinkti tarp dešimties unikalių simbolių ir individualizuoti, tačiau norite ir atnaujinti juos savo malonumui, kad jums tapti geriau kareivis. Tačiau net ir taip, žaidimas yra realus ir jūs neturite, atrodo, turi nesąžiningą pranašumą per savo priešų, net jei būtų maxed. Žemėlapiai multiplayer režimu, dabar gali būti pakeisti ar sunaikinti taip, kad žaidimas neatrodo, kad būtų pasikartojantis, ir žaidimas yra penkis naujus žaidimo režimus.
Visa tai žaidimas yra ne tik gera, bet tai geriau. Visos dalykų, kad jūs norėjo iš Call of Duty esate čia: šiame žaidime jums gauti ją ir turėti sprogimo. Taigi, ką jūs laukiate? Grįžti gauti šį žaidimą šiandien!