PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Pasakyk man, kiek tu į keistų dalykų? Priežastis vyras, Zeno Clash 2 yra suuurreal. Keistas būtybes, nelyginis gyvūnai, keista aplinka, šis žaidimas turi juos visus. Zeno Clash II yra Zeno Clash tęsinys ... tik įsivaizduoti, ten iš tikrųjų yra dviejų keistų žaidimai. Ar ne tai, kad daug imtis, žaidimų gerbėjai?
The Beat 'em up pirmasis asmuo skylmušys vaizdo žaidimas buvo sukurtas AKF Team, paskelbė Altus ir išleido nuo balandžio 30 iki liepos 26, 2013 Microsoft Windows, PlayStation 3 ir Xbox 360. Galite gauti žaidimą iš PC žaidimai torrent svetaines.
Jei neturite grojo pirmąjį žaidimą dar nenori būti painiojama pradžioje, jums gali wanna give it a go prieš bandant antrą žaidimą. Ghat atitinka pirmąjį žaidimo veikėjas, Rimat, vieną iš jo seserys ir planuoja tėvui motina. Ką man buvo sako apie keistų būtybių? Tėvas-Motina nei vyro, nei moters, todėl jūsų pasirinkimas jį vadina ji ar jis.
Pakalbėkime apie vizualizacijomis, kurie, atrodo, kad pirmasis atrakcija žaidimą. Zenozoik funkcijos atvirą pasauliui, kad jūs galėsite laisvai ištirti. Pobūdis ir architektūra pateksite į dech atmosferą, kuri padės jums įdomu su kiekvienu žingsniu. Jei tu priprasti prie personažų pribloškiančiai dizainas nuo pirmojo žaidimo, gerai. Pasiruoškite susitikti su ryškiai dramatiškų, skirtas naujų simbolių, priešus ir daiktų iš šio žaidimo. Daugiau nei, kad ginklai yra baimę keliančią. Apskritai, žaidimas siūlo išties unikalią patirtį.
DeathRoller yra vartotojas, kuris buvo sužavėtas kinda visko apie šį žaidimą, ir pareiškė: "Outstanding vizualizacijomis, keista ir gražus pasaulis, puikus muzikos, gerai parašytas sklypas ir niekada gauti senumo veidą Perforavimo ką dar galite norėti iš žaidimo, kad natūra? Ne tiems, kurie mėgsta non-stop veiksmo, žinoma, bet jei jums patinka pasinerti į žaidimo atmosferą ir ieškoti kažko keista ir neįprasta jums tikrai patinka šis žaidimas. "
Žaidimas gali turėti ribotą auditoriją, tačiau tiems, kurie mėgsta keistą įsivaizduoti pasaulį, šis žaidimas gali būti vienas!