Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

Shaun White Skateboarding yra viena iš nedaugelio Skateboarding žaidimai ten be to Tony Hawk ir EA Skate serija, kuris buvo išleistas 2010 metais visų žaidimų platformų, kurios buvo tuo metu.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš nemokama Xbox 360 žaidimai torrent svetainę šiandien ir smagiai jausmas panašaus riedlentininkas.
Šis žaidimas yra skateboard versija Shaun White snieglenčių žaidimų, ir mes galime pasakyti, kad tai labai specifiški, kaip jam riedlentininkas. Žaidimas yra unikalus režimas, kai po tu apgauti ar combo galite įtakoti pasaulį aplink jus, kažką, kad jūs niekada matė į skateboarding žaidimą anksčiau.
Žaidimo istorija prasideda su Shaun jojimo savo riedlentė ir daryti įtaką pasauliui, kad jį supa ir tada jis yra pagrobtas organizacija vadinama ministerija. Šią nelaimę organizacija tikslas yra imtis visų emocijų iš žmonių ir iš esmės padaryti jiems robotus, kurie padaryti viską, kad jie pasakė daryti.
Po ministerija nukėlė savo nr. 1 grėsmė, Shaun White, tai iki jums išsaugoti žmogaus emocijas ir daryti įtaką pilką pasaulį aplink jus todėl spalvingas ir visą gyvenimą vėl imantis Shaun riedlentė ir daryti įtaką visiems aplink jus.
Žaidimas prasideda su jūsų charakteris atsižvelgiant Shawn lenta ir susitikti su dude, jie neturi nurodyti, kas tai yra. Taigi pradėdami su nedideliu pamoka, kuri moko jus, kaip paveikti sritis ir žmonių aplink jus, todėl jūs pradėti daryti triukus ir viskas aplink jus kinta nuo nuobodaus pilka pasaulyje spalvinga vieną.
Kas paverčia pasaulį yra jūsų srautas, todėl jūs gaunate srautas darant combo. Kai kurie dalykai reikalauja skirtingų lygių srautą. Po to, kai gauti srauto galite daryti įtaką aplink jus ir net naujų elementų, kad jūs galite riedlentes bus rodomas pasaulį.
Jūs taip pat turite formuojant bėgiai ir rampos, kurie sudarys o jūs sumalkite arba čiuožinėti, jie bus padaryti kelius per orą, jungiantis jus į kitą formavimo geležinkelio arba sritis, kuriose galite eiti ir skate. Žaidimas taip pat lengva išmokti ir gudrybės nėra sudėtinga nusileisti, jums reikia šiek tiek praktikos ir, jei jūs grojo kitų čiuožimo žaidimai, pavyzdžiui, EA Skate, šis žaidimas bus vieni juokai.
Apibendrinant, šis žaidimas yra awesome, turite atvėsti misiją, išgelbėti žmones ir Shaun White ir jūs padaryti, kad vakarėliai modelis, yra unikalus vaikinas su unikaliu įrankiu, savo riedlentė. Taigi jūs norite pamatyti, kaip lyg valcavimo gatvėse su medienos ir keturių ratų po kojomis gabalas nereikia išeiti į lauką ir gauti nulio? Jei taip, tada jums reikia gauti šį žaidimą dabar!