PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Colin McRae Dirt 2 buvo išleistas 2009 metais ir tuo metu tai buvo mano mėgstamiausia rasė simuliatorius žaidimas. Viskas buvo gerai apie tai: automobiliai, grafika, rasės ir renginiai, ir iki šios dienos šis žaidimas yra vienas iš mano mėgstamiausių.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetainių šiandien. Tai tikrai vienas iš tų žaidimų, kurių nenorite praleisti!
Žaidimas yra cool meniu, kuris yra nustatytas RV, vieta, kur jūs gyvenate, o turistinis pasaulį ir vaikinas, kad padės jums yra Travisas Pastrana. Meniu atrodo nuostabus ir ten jūs galite pamatyti visas įvykius, turite ir kiek jūs įgijo patirties atnaujinti savo lygį, atrodo labai geras ir išsamus, ir jūs galite pamatyti, kad kūrėjai užtruko nustatyti viską, kas buvo negerai arba trūksta pirmasis Purvo žaidimas.
Pagrindinis tikslas žaidime yra lenktyniauti ir tapti žvaigžde, kaip jūs pažangą su kitų žvaigždžių pagalba ir jūs žaisti kartu kai kurių Portretų rasių, pavyzdžiui, Ken Block, Travis Pastrana, Tanner Foust ir Dave Mirra. Lenktynės vyks keturiuose žemynuose: Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje.
Garso takelis yra puikus, ir muzika tikrai eina puikiai su žaidimų patirtis ir 3D efektai, kad žaidimas funkcijos yra labai geras ieškote palei "Rewind" funkcija, kad jūs turite, kuris leidžia jums grįžti į konkrečiu momentu lenktynėse ir iš naujo paleiskite tuo atveju, jei sudužo, tačiau ji gali būti naudojama tik ribotą laiką ir tik porą kartų per lenktynes ​​atveju.
Naujas Purvo turi naujus mechanikus ir tikrai galite pamatyti į tai, kaip tobulinti, kad automobiliai turi jų svoris pasiskirsto ir jie jaučiasi labiau realistiškas nei bet kada, ir jūs galite padaryti daugiau pažangių vairavimo techniką.
Kampanija apima penkis skirtingus įvykius tipus: ralis, ralio-kroso, novatorius, Žemės Rush ir Raid. Yra net naujo tipo automobilių įtrauktas kurį rekomenduojama naudoti konkrečiose lenktynėse, kad dauguma iš jų.
Juokingai 2 turi, žinoma, online multiplayer režimas, kuris yra struktūrizuotas tokia pati kaip karjeros režimu, galite lenktyniauti kur norite ar konkuruoti X Games ir gausite žaisti su septynių kitų žmonių. Jis veikia puikiai ir smagu žaisti su skirtingų automobilių, tokių kaip žaislas sunkvežimis ar vežimėliuose.
Apskritai dirt 2 yra puikus žaidimas, jei norite tikras autentiškas ralio patirtis gal šis žaidimas yra ne jums, nes tai smagiau žaisti, nei realus, nes visomis funkcijomis turite tokių kaip Atsukti atgal. Bet kokiu atveju aš kviečiu jus gauti šį žaidimą ir žaisti nemokamai ir tai nepatinka tipiškas lenktynių žaidimus, kad jūs galėjo turėti anksčiau.