PS Vita žaidimų torentus

PS Vita žaidimų torentus

Aš nežinau, jei jums buvo pasakyta, kai buvote jaunesni, kad jei tu žaidi su ugnimi, gausite sudegė. Na, jūs galite žaisti su ugnimi liepsnojantis veiksmų indie žaidimą ir jums gali nusideginote, kuri yra ... kitoks ... Teisė? Žaidimas buvo sukurtas Laughing Jackal LTD (geras darbas!), Paskelbtą Ghostlight Ltd "ir išleistas gegužės 28, 2015. viršaus į apačią shooter yra galima parsisiųsti PS Vita žaidimų torentus svetainėse.
Niekada istorijoje, sustabdyti gaisrų nebuvo smagiau, nei ji yra dabar. Gerkite vandens žarna ar gesintuvas ir gauti, nes dirbti, visi staiga, gaisrai pradėti deginti viską į 16 aukštų pastatą. Žaidime atsitiktinai generuojami lygių keturių mirtinas zonas. Žaidžia į Blaze Carruthers, tikrai talentingas ir darbštus ugniagesio vaidmuo, jūs įtraukėte savo gyvenimą pavojus siekiant padaryti kai kurie Bendrijos paslaugą. Ar aš tiesiog pasakyti "kai"? Mano blogas, yra nesibaigiančių avarijų, kurios turi būti išspręstos. Galiu lažintis, kad jums patiks plaukioja pinigus, o jūs kovoti su žiaurus gaisrų. Žaidimas yra ant ugnies, nuotykių yra ant ugnies, jūs esate ant ugnies, viskas yra ant ugnies! Būk herojus ... su žarna! Žmonės ir katės laukia būti išgelbėti.
 Įspūdingos naujiena jau gerbėjai žaidimą ir "jaunieji" su negaliojančiais: nauji pastatai yra prieinami atnaujinimo! Galų gale aš norėčiau leisti atsiliepimai kalba patys už save. PS tauta pasiūlė žaidimą 10 iš 10 sakydamas: "liepsnojantis yra ne tik vienas iš mano mėgstamiausių PS Vita žaidimų metų, tačiau vienas iš mano mėgstamiausių žaidimų visiško sustojimo. Aš rimtai negalite liautis ją. "Kritinis indie Gamer patvirtino, kad žaidimas" ... siuntiniai žiaurus sudėtingumo lygį ir veikėjas, kuris daro gaisrininkas Semas atrodyti silpnas žmogus ... Ne tik tai vienas iš geriausių žaidimų 2015 ( iki šiol), tai vienas iš geriausių žaidimų Playstation Vita. Laikotarpis ".