The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4 Kaip Jūs galbūt žinote, yra naujausias žaidimas populiarus gyvenimo simuliatorius žaidimų serijos, kad yra klasikinis mėgstamiausia, kad aš manau, kad kiekvienas turi žaisti bent kartą gyvenime.
Jei norite gauti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir sukurti savo ypatingą ir unikalų Sim.
Žaidimo idėja yra sukurti simbolį, SIM, ir po to jūs dabar kaip savo Dievu. Jūs darote kiekvieną sprendimą jam ir iš esmės sukurti savo gyvenimą nuo nulio. Jei jums patinka architektūros ar statybos stuff tada šis žaidimas yra taip pat už jus per, nes jums sukurti savo Sims namus ir papuošti jį, tačiau jums patinka.
Tai daugiau kaip virtualus lėlių namelio, kad jums žaisti ir turėti daug įdomus. Kas naujo į šį žaidimą yra tai, kad The Sims dabar gali Daugiafunkcinis ir rasite jūsų charakteris sėdi ant tualeto, ir žaisti vaizdo žaidimus ant savo tabletę, tai visi geri ir įdomus.
Kas daro šį Sims toks ypatingas yra tai, kad dabar jūs taip pat gali būti labiau įtraukti savo charakterį, žinoma, yra klasikinis medžiaga, kurioje galite kurti jį iš naujo ir pasirinkti savo ūgį arba kad jo nosis didelė ir negraži, tai iki jums ir Koks jūsų požiūris į tai, kaip jis atrodo fiziškai. Bet kas daugiau yra tai, kad jūs netgi galite kontroliuoti savo emocijas Sims ir žiūrėti jam važiuoti iš juokinga pokalbį nuobodu ir erzina vienas, ir pasitikėk manimi, tai puiku.
Žiūrėti savo SIM padaryti jo kasdienybė yra visada malonu, matyti jį arba ją atsibunda, tada valgyti pusryčius, per dieną, nakties metu. Pamatęs jį bendravimas su kitais Sims Tai kaip matau sau daryti viską, kad stuff realiame gyvenime. Šis žaidimas leidžia jums jaustis kaip jūs galite gyventi gyvenimą, kad jūs visada norėjote, arba jei esate paauglė galite pamatyti, kaip suaugęs turi gyventi savo gyvenimą.
Naujas Pusha ir patraukite įrankis yra labai patogus ir ypatinga, ne tik pritaikyti savo SIM ir traukiant kūno dalys, tačiau norite, bet priemonė taip pat gali būti naudojamas, kai jūs statome namus, ir jūs taip pat galėtų perkelti visą kambarius, jei norite, vietoj to, kad juos dar kartą.
Dabar pažiūrėkime, kas yra šio žaidimo praradimas, ir, deja, yra pora. Pirmasis Nusivylimas buvo, kad nėra baseinai, SIM neturi vieta plaukti ar kur eiti ir atsipalaiduoti, ir tai yra nauja, nes kiti žaidimai turėjo baseinai ir jie buvo įdomus, net žudyti savo charakterį. Kitas dalykas yra tai, kad jūsų vaikas, kai jis gimsta praleidžia bamblys etapą ir tampa vaikas ... Na, tai ne gyvenimas imituoti ne visiems. Jūs taip pat negauna automobilius, net ne automobilis, automobilis !! Ir atvira pasaulis nėra toks atviras, viskas, ką galite padaryti, tai eiti per įvairių kaimynais ir pakrovimo ekranai, net ne get me prasidėjo, jie imasi amžinai!
Bet visa visose šiame žaidime yra puikus, nors ji turi keletą nusivylimų, jums negali jūsų nekęsti ant žaidimas, kuris yra labai smagu žaisti, o aš raginu jus padaryti! Taigi nereikia praleisti šią progą ir gauti parsisiųsti šį žaidimą šiandien, nemokamai ir įdomus.