PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Norėdami būti patvari su idėja beveik dvidešimt metų gali būti raktas į sėkmę. Ron Gilbert patvirtino šią teoriją, kai urvas buvo išleistas spalio 3, 2013 ir patiko didelę sėkmę ir teigiamų atsiliepimų. Persekioja žaidimas, kuris apima vilioja žmones į olą minties, Rom atnešė dėlionės platformos nuotykių video žaidimas į gyvenimą. Žaidimas buvo sukurtas dvigubo Fine gamyba, paskelbta Sega ir išleistas 2013 m PlayStation 3, Wii U ir "Xbox 360" ir spalio 3, 2013 "iOS" įrenginiuose. Čia galite rasti žaidimą nemokamai PS3 žaidimai torrent svetaines.
Urvo istorija pasakoja stebuklinga balsu (Stephen Stanton anketa), kuri turėtų priklausyti urvas. Urvo yra tunelių, kurie sudaro labirintą rinkinį. Yra septyni simbolių, kurie bus išmokti ką nors apie save ir ką jie gali padaryti kritinėse situacijose įvesdami ir patiria urvą. Pavyzdžiui, riteris, kuris ieško branginama amuletą, o apsaugoti princesę, turintis nuo drakonas, jis bus paaukoti ją ir tokiu būdu jis gaus amuletą.
Jūs turite pasirinkti vieną iš trijų iš septynių galimų simbolių, tokių kaip mokslininkas, iš našlaičių pora arba Hillbilly. Jums reikės tris personažus į tyrinėti nuotykių, kur jums bus sąveikauti su aplinka ir rinkti objektus. Pagrindinis žaidimo tikslas yra suaktyvinti ir išspręsti galvosūkius per savo nuotykius į mistinę urvas. Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas simbolis turi unikalią galimybę, jūs turite eiti per žaidimą, kiekvieną požymį siekiant užbaigti galvosūkius.
Daroma išvada, kad urvas atrodo puikus nuotykių žaidimas ir labai replayable. PC Meistras pasiūlė žaidimo apie 82/100 rezultatą su užrašu "dialogą sistemą ir visiškai funkcionalią aprašą būtų ne tik labai pagerinti žaidimą, mes galime kalbėti apie naują sub-žanro gimimo. Net jei taip, mes jį patiko. Nuo šiol, kai kas nors klausia, ką žaidimo gi yra urvas, mes atsakysime "tikrai puikus žaidimas" ... juk tai, kas tikrai svarbu. "