PC žaidimų torentus

PC žaidimų torentus

Batman Arkham City yra antras žaidimas Batman Arkham serija, kuri turėjo nuostabų premjerą ir tai tęsinys nenori nuvilti taip pat.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jums atsisiųsti šį žaidimą nuo laisvųjų PC žaidimų torentus svetaines ir turėti tai, kas patinka jaustis kaip viena iš protingiausių ir išradingas super, kad kada nors egzistavo, Batman skonį.
Šį nuostabų žaidimą apjungia ranką ant rankų kovoje su stealth taktiką, įsitikinkite, kad jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulyje, o tai netrukdo siekti gerą istoriją. Po įvykių, kurie vyko į Arkham Asylum mes dabar imtasi į Gotham Šiaurės turintys Arkham City visi už save ištirti. Šis žaidimas atneša geriausias praėjusiais ir suteikia jums viską, ką buvo trūkstamas tokių kaip laisvė klajoti.
Dabar, kad mes galime eiti per dideliame pasaulyje mes esame atsakingi už visų didžiųjų nusikaltimų, kuri pradeda atsitikti, ir jūs tikrai turite nusikalstamumo daug kovoti, nes po įvykių, kurie vyko į Arkham Asylum, visas piktadarius pradėjo didėti ir siekti atsižvelgiant į miesto kontrolę.
Jūs pamatysite pažįstamus simbolius, pasirodžiusių filmų, karikatūros ir komiksai, kaip antai: Bane, dviejų veidą, pingvinas, Freeze, Poison Ivy, Joker, Harley Quinn, Victor Zsasz, Catwoman, Robin, Oracle, Hush, Azazel ir daugelis kitų, kad tikrieji Batman gerbėjai tikrai pripažinti. Žinoma, kad jūs taip pat gausite pamatyti Riddler ir jums išspręsti daugelį jo dėlionių ir iššūkius, ir pasitikėk manimi, turėsite šalutinio misijų daug padaryti. Taigi nemanau, kad šis žaidimas yra trumpas, ir jums bus baigti be prigulti, nes ten yra daugiau nei 40 valandų žaidimo.
Technik mieste puikiai atrodo ir yra dalykų, kuriuos reikia ištirti ir daug banditų, kad reikia turėti savo osła spirti Batman daug. Kovoti sistema yra beveik tas pats kaip ir anksčiau ir buvo patobulinta naujų combo ir naujų dalykėlių, kad jūs galite turėti daug gerų laikų su. Ir taip pat, kaip ilgai, kaip jūs pažangą ir gauti geresnius dalykėlių ir atnaujinimus, jūsų priešai taps stipresnis per daug, todėl nemanau, už antrą, kad šis žaidimas bus lengva, ji turi viską, ką turi padaryti jūs manote, kaip badass slaptas Ninja, kovoti meistras ir puikus detektyvas.
Balso vaidyba yra puikus ir mes turime tą patį ir mylimą Kevin Conroy kaip Betmenas ir Mark Hamill, kaip Joker, kad padarė daugiau nei nuostabus darbas vis į personažo odą ir padaryti juos garso ir atrodo kaip realus dalykas.
Ką dar tu nori man pasakyti apie šį žaidimą įtikinti jus žaisti? Yra daug dalykų, kad padaryti šį žaidimą nuostabus ir aš jums tai išsiaiškinti daug, noriu žinoti, kaip? Gaukite žaidimą šiandien ir žaisti, viskas, ko jums reikia yra jūsų "Xbox 360" ir šiek tiek laisvo laiko, arba jei jūs neturite laiko, jums bus tikrai padaryti kai po išbandyti šį žaidimą ir pamatyti save kaip nuostabus jis yra!