Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

LittleBigPlanet Stebulės atrodo sooo cute ir juokinga, kad daro visas amžiaus žaidėjai įsimylėti su juo iš pirmo žvilgsnio. Puzzle platforma video žaidimas yra sukurtas Media molekulės ir paskelbė Sony Computer Entertainment PlayStation platformų. Jūs galite atsisiųsti žaidimą iš Playstation 3 žaidimai torrent svetaines.
LittleBigPlanet Stebulės funkcijos tuos pačius simbolius ir gameplay, kaip ir ankstesnėse versijose. Jūs kontroliuoti Sackboy, antropomorfinis rudos padaras pagamintas iš audinio ir sagos akis ir padėti jam atlikti įvairius lygius. Gameplay visų pirma susideda iš šokinėja ir išvengti kliūčių, siekiant laimėti.
 Žaidimas turi tris pagrindinius mechanikos: playing vieną arba kartu su kitais žaidėjais internete / ant tos pačios konsolės, kuriant naują turinį su in-game įrankiai ir dalintis savo kūryba ir atradimai su kitais žaidėjais.
Žaidimo veiksmas yra nustatytas pasaulyje vadinamas LittleBigPlanet taip pat žinomas kaip Craftword, kuris buvo sukurtas aštuonių saugotojai. Žaidimo pasaulyje geografija buvo įkvėptas realaus Žemėje, kurią vietose, pavyzdžiui, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje, kurioje kiekvienas kuratorius turi atsakingas už A LittleBigPlanet dalis ir jie valdys jas savarankiškai.
Sackboy arba Sackgirl, priklausomai nuo lošėjo lyties, gali būti pritaikytas materijoje kostiumų ir emocijų. Charakterio bruožai gali būti laimingas, liūdnas, susirūpinęs, ar piktas, su trijų lygių jausmų intensyvumu.
Žaidimas yra planuojama išleisti šiais metais, bet tai nebuvo patvirtinta dar. Iki tol ... stovėti.