PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Pilotas: San Franciskas yra turbūt vienas iš jūsų mėgstamiausia veiksmų lenktynių žaidimai ir ir, jei turite ne grojo, tada jums tikrai reikia.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš nemokama PS3 žaidimai torrent svetaines, jums bus įsimylėti šį žaidimą!
Žaidimas tęsiasi, iš kur mes buvome baigėte ir dabar mes bandome sugauti Jericho bandė pabėgti ir hijacks savo kalėjimo sunkvežimį, o Tanner siekia jį ir bando sugauti jį. Tanner praranda Jericho, kai jis virsta alėja ir tada jis netikėtai užklupti ir Jericho hitai savo transporto priemonę ir pateikia jį tam tikru kableliu kad suteikia jam ypatingą gebėjimą rūšiuoti.
Šis žaidimas yra visa informacija apie Tanner naują gebėjimas vadinamas "pamaina", ir tai ypatinga galia leidžia jam pereiti į bet kokį automobilį jis nori ir toliau savo misiją. Tai, ką daro šį žaidimą, todėl ypatingą ir, žinoma, šis gebėjimas yra ribota, bet jūs išmoksite kontroliuoti ir padaryti geriausia iš jo.
Jūs atsidursite vejasi blogiukas ir tada pereiti į sunkiųjų sunkvežimių, kad yra iš tos kitu būdu ir sunaikinti asmens, kad jūs po automobilį ir tai yra tik pradžia. Ši galia leidžia jums ieškoti visame dideliame milžinišką žemėlapį San Franciske ir skautų išvykęs į komandiruotę, iššūkius ar rasių, kad jūs galite padaryti, ir pasitikėk manimi, yra daug padaryti šiame žaidime. Jūs niekada gauti nuobodu.
Be vieno iš didžiausių žemėlapiai, kada buvo pateiktas lenktynių žaidimas, kuris lieka ištikimas San Francisko mieste, jūs taip pat gauti daugiau kaip 140 visiškai gendančius licencijuoti automobiliai svyruoja nuo vežimėliai, raumenų automobiliai, egzotika ir net super automobilių, kurie puikiai atrodo ir vairuoti dangaus.
Šis žaidimas nebando imtis pati per daug rimti, ir jūs suprasite, kad su laiku. Tai daugiau kaip 70 filmo nei žaidimas, kur jūs turite savo tipišką policininkas bičiulių istoriją ir automobiliai vairuoti taip pat, kaip jūs juos matyti Holivudo filmo, išgyvena alleyes Smashing dėžės ir vartai ir gauti atgal kelyje su vėsioje ieško dreifo, visi, kad nors vejasi blogiukas. Kiekvienas automobilio tipas turi savo dinamiška ir pamatysite, kad raumenų automobilis bus mažiau reaguoja ankštose kampų ir jie bus linkę būti labiau slidūs, o Supercars bus greitas ir turi daugiau sukibimą su kelio danga.
Yra komandiruočių tipų daug iš kur jūs galite pasirinkti ir net lenktynių iššūkiai yra skirstomi į pasienio kontrolės postuose ar vartai Smashers ir komandos reces. Taip pat yra policijos misijos, kur jums reikia ram kelių eismo nusikaltėlius arba sutriuškinti savo automobilius perkeliant į
įeinantis srautas ir jūs galite pakartoti avariją sulėtintai, kažkas panašaus į jus gali matėme Colin McRae.
Kaskadininkų misijos yra labiausiai įdomus iš jų visų, ir jūs turite užbaigti visas šortai ir drįsta oras turite atlikti sangrūdas, rankinis paverčia ar didžiulis šuolių per judančių transporto priemonių. Ir visa tai galima padaryti net multiplayer režimu, kad šis žaidimas, kuris yra super įdomus ir net klasikinis žyma žaidimas yra smagiau su savo gebėjimu keistis.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus, tai būdas daug geriau nei tikėjausi, ir tai buvo maloni staigmena man, kai aš pamačiau, kaip priklausomybę jis gali gauti, todėl aš jums patarti, kad jį gauti, taip pat, kad galima nemokamai savo PS3, ką jūs laukiate?