Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

Kaip rimtiems Holokausto susijusios romanai skaitytojui, tiek fantastikos ir remiantis realiomis istorijas, Enemy Front yra žaidimas, kad aš jau laukia. Jūs galite lengvai rašyti romaną, tiesiog žaisti žaidimą ir aprašant vizualizacijomis, atmosferos ir veiksmų iš jo.
Dešimt valandų gameplay gali paversti savo patirtį į sėkmingą epopėjos. Daugiau nei, kad žaidimas yra visiškai pakartoti tai reiškia, kad jums gali rašyti kitą romaną kaip puikus kaip ir pirmasis. Jei esate įsimylėjęs istorijos tik tiek, kiek aš, gauti šį žaidimą yra būtina! Jūs galite rasti jį atsisiųsti iš Xbox 360 žaidimai torrent svetaines.
Žaidimo funkcijos likusius vizualizacijomis, svaiginimo garso takelį, kurie atitinka intensyvaus atmosferą Žaidimo puikiai, labai gausiai patrauklus kovoti su patirtimi, atvirus lygius, visišką laisvę žaisti žaidimą, kaip jūs norite ir lakuotais įtikinamą istoriją ir nepriekaištingai papasakojo.
Žaidimas sujungia keletą žanrų, pavyzdžiui, pirmojo asmens šaudymo, vagystė, sabotažo, veikia ir slapstosi. Jums reikės Amerikos Robert Hawkins vaidmenį, ir jums bus kovoti su nacių viešpatavimo Vokietijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje per Varšuvos sukilimo. Realus įvairių ginklų, kad jūs galite pasirinkti iš įeina: SMGS Sten ginklą, žaibas SMG, Welrod nutildė pistoletas ir kitų šautuvai ir snaiperio šautuvai. Jūs galite dominuoti mūšio derinant žvalgybą, taiklumas ir sprogstamųjų ir juos prieš Skaitmeninio aukščiausios nacių karių.
Žaidimas buvo sukurtas ir paskelbtas CI Žaidimai ir išleistas birželio 10, 2014 Microsoft Windows, PlayStation 3 ir Xbox 360. Tai gavo mišrios apžvalgos nuo išleidimo, daugiausia neigiamas nuo žaidimų kritikų priešingai su labai teigiamus iš vartotojų. GameSpot paliko įvertinimą žaidimas su 50/100 patvirtindama "Nors kuklus pasirinkimas žemėlapiai yra pakankamai didelė ir daugiapakopis, The Banalus Deathmatch ir Conquest režimai siūlo nieko, kad jūs negalite rasti kitose šauliai.", O laimingas gerbėjas pasakė: "Aš ką tik baigė šį žaidimą ir aš myliu kiekviena jo minutė .. Žmonės sako jos labai Buggy pat radau vieną lygį, kur aš turėjo pradėti iš naujo, nes tai, bet kad ji buvo. Šis žaidimas buvo veiksmas visą kelią ir gera istorija linijos eiti su juo. Kiekvienas, kuris galvoja apie perkant ji turėtų gauti jį iš karto. "