Need for Speed ​​Rivals

Need for Speed ​​Rivals

Need for Speed ​​Rivals, ką gali skambinti déjà vu, jei jūs grojo ankstesnių žaidimų serijos, mes galime pasakyti, kad tai daugiau tarp Hot Pursuit ir Most Wanted mišinio (naujais, kurios buvo sukurtos kriterijus Žaidimai).
Norite suteikti jai pabandyti šiandien ir pamatyti, kas patinka būti arba policininkas ar lenktynininkas, tada eikite į Nemokama PC žaidimai torrent svetainę ir atsisiųsti. Užtrunka tik keletą minučių, ir jūs pajusite adrenaliną, kad sparčiausiai tik pasaulio Supercars gali duoti.
Kaip minėjau anksčiau, Konkurentai sujungia užsiėmimų ir Hot Pursuit neapmokes su dauguma dinamikos norėjo. Jūs galite pereiti iš abiejų pusių teisės ir eiti prieš policininkus ar lenktynininkų, pasirinkimas yra tik tavo.
Veiksmas yra nustatytas Redview apskrityje, kur jūs gaunate šiek tiek laisvo laiko nuo "miesto džiunglėse" ir mėgaukitės kai kurie iš labiausiai įspūdingų peizažų, kad jūs kada nors pamatyti žaidime. Grafika yra už ribų ir automobiliai atrodo aukščiausios klasės. Per užsiėmimų jūs praleidote stora miesto kampus ir vietas, kur galite paslėpti, bet tai ilgai atviros trasos yra geriausia išbandyti savo automobilių galimybes ir stumti juos ribų.
Taigi kampanija režimas suteikia jums dvi galimybes pradėti, policininkas ar lenktynininkas, jei pasirinksite lenktynininkas jūs prisiimti Zephyr, badass gatvės lenktynininkų kad turi ilgą rep už vaidmenį. Jo reputacija pradėjo įkelti vaizdo įrašus jam daro įvairių stunts ar iššūkius ir lenkia policininkus. Po kiekvienas matė tuos įrašus, lenktynininkai ir policininkai pradėjo sudėtinga tarpusavyje ir su laiko priemonės turėjo būti imtasi. Visi dalykai, kurie buvo vyksta Redview apskritis sugauti FTB, kuris atnešė VRT, transporto reagavimo komanda, kuri buvo sudarydavo ex gatvės lenktynininkų dėmesį.
Jei norite atstovauti įstatymus, tada jūs galite žaisti kaip policininkas ir jūsų darbas yra biustas gatvę
lenktynininkai ir įdėti juos už grotų.
Vienas dalykas, kad daro šį žaidimą gražus yra dinamiškas orų sistema, kuri daro šį žaidimą atrodo kaip realus, kaip įmanoma ir tai dalykas, kad sunku ignoruoti. Bet ką daro šį žaidimą ne tiek replayable yra tai, kad po kelių valandų žaidimo, tai gauna šiek tiek nuobodu matome tą patį gatves vėl ir vėl. Nesupraskite manęs neteisingai, žemėlapis yra didžiulis, bet tokiais dideliais greičiais, kad automobiliai, per vieną siekimas galite padengti didelę dalį žemėlapyje.
Žaidimas taip pat mylimąjį easydrive meniu ir ji, žinoma, internete režimą, kur iki šešių lenktynininkų gali konkuruoti vienas prieš kitą, būdami varžovų pusių, arba būti toje pačioje pusėje ir eiti prieš AI Sportininkai ar policininkai.
Po žaisti šį žaidimą galiu pasakyti, kad tai, kad aš noriu daugiau įvairių, po kurio laiko jis gauna šiek tiek nuobodu, bet tai nereiškia, kad ji negali pateikti adrenalino padidinti ir padaryti jums jaustis arba kaip vieną iš labiausiai hardcore gatvės lenktynininkų arba vienas badass policininkas, kad tikrai žino, kaip vairuoti automobilį jai pilnas potencialas. Jūs praleisti daug, jei jūs neturite duoti šį žaidimą išbandyti, pasitikėk manimi. Taigi pirmyn ir gauti jį šiandien, tai yra nemokama ir ji nepatinka tai, ką esate įpratę prieš tai padovanojo tau tiek daug adrenaliną.