Xbox 360 žaidimų torrent

Xbox 360 žaidimų torrent

"Labas Nilin, tegul žaisti šiek tiek žaidimas jums paversti save, bet aš šaudyti jums vistiek!"
Metai 2084, Neo-Paryžius. Nėra nieko kairę nuo ko ji vadinama "privatumo". Nuo to momento, kai gimė, kas vienintelė mintis ir atminties yra įkeltas ir dalijamasi internete. Įsiminti korporacija valdo viską, kalbant apie pilkosios medžiagos ir nustatė, priežiūros būklę. Jie gali pašalinti nemalonius prisiminimus ir nelaimingas nuo 99% gyventojų. 1% kairėje yra sudaryta nedidelė grupė sukilėlių vadinamas "Errorists", kurie bandys kovoti prieš sistemą.
Jei atsisiųsti "Xbox 360" žaidimų torrent Jums paims Nilin, An Errorist kurio atmintis yra apie būti nuvaloma pagal įsiminti Bastilijos tvirtovė, kurioje ji yra įkalinta vaidmenį. The Errorists "lyderis, paslaptingas vyras, vardu kraštas, padės jai išeiti į dešinę, kol ji yra paimta turėti jos paskutiniai prisiminimai ištrinti. Nilin yra vienintelis, kuris gali iš tikrųjų išgirsti Edge balso per savo ryšio prietaisą. Ji nežino, kad ji talentingas su iš remixing ir vagia prisiminimus, kol kraštas pasakoja jai galimybes. Nilin atitinka Tommy, kolegos Errorist ir staiga užpuolė Bounty Hunter, Olga Sedova. Naudojant savo naujai atrastus gebėjimus, Nilin remiksuoja Olga prisiminimus priėmimo jai manyti, kad Įsiminti gydytojas žuvo vyrui. Olga tampa Nilin sąjungininkė ir veža ją į pirmą vietą.
Sci-Fi Video žaidimai siužetas dėmesys skiriamas Nilin anketa bandymas mažinant įsiminti Corporation. Veiksmas-nuotykių žaidimas buvo sukurtas Dontnod Pramogos, paskelbė Capcom ir išleistas birželio 2013 Microsoft Windows, PlayStation 3 ir Xbox 360. Po jo išleidimo, žaidimas gavo mišrios teigiamų nuomonių, kad padarė Dontnod anketa kūrybos direktorius galvoti apie sukurti tęsinys, kuris buvo paskelbtas kovo 10, 2015.