Xbox 360 žaidimai Torrents

Xbox 360 žaidimai Torrents

Sindikuoti yra originalaus žaidimo, kuris buvo išleistas 1993 metais perkrauti ir ji tikrai yra dar futuristinis mūsų dienų tada jis buvo anksčiau. Tai pirmojo asmens šaudyklė, žaidimas yra tikrai kažkas, švieži, kad norite žaisti, tai futuristinis ir jūs tikrai ketinate jaustis tai Vibe.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada eiti ir jį atsisiųsti iš laisvos Xbox 360 žaidimai Torrents tinklapis šiandien ir pamatyti, kaip pasaulis atrodys ateityje.
Šis žaidimas likti ištikima Tai šaknys, kai jis ateina į tonas, smurto ir technologinių tyrimų, tačiau tai perkrovimo yra 100% šaulys. Veiksmas vyksta apie 2069 metus, jeigu didelė korporacija valdys pasaulį ir kiekviena įmonė turi savo agentus, kad arba apsaugoti jį arba pereiti nuo kitų įmonių pavogti technologijas.
Ateityje kiekvienas turi implantuota mikroschema, kuris buvo sukurtas 2025 m Eurocorp, tai DART mikroschemų dabar pasiekė 6-kartos ir jūsų žaidėjas jį įdiegti, be kitų futuristinis ginklų, pavyzdžiui, šautuvų ir granatų. DART 6 bio-lustas suteikia jums galimybę pamatyti pasaulį kitomis akimis, jums pamatyti pasaulį kaip skaitmeninis vieną, o ne reali.
Jūs sekti agentas Miles Kilo istoriją ir po to, kai gausite naują prototipą dart6 lustas jūs taip pat gausite specialius gebėjimus, Jūs galite prisijungti prie tinklo "Dartspace" ir iš ten jūs galite pamatyti, ką kiekvienas, įskaitant savo priešų, darai ir kur jie yra. Tai leidžia jums žinoti, kur priešai slepiasi, o jūs nesate ketinate nustebinti atakomis.
Viena ypatinga galimybė yra "sulaužymas", kuri leidžia įvesti į kitų žmonių protuose, ir jūs galite atlikti tris galimybes savo priešų: Savižudybė (jūs galite padaryti idėja, ką tai reiškia), Įtikinti, kur Jūs galite laikinai padaryti priešų savo sąjungininkais ir turėti neigiamos, kuri leidžia jums imtis kontroliuoti savo priešininkus ginklų ir padaryti juos sprogti.
Kas iš tikrųjų daro šį žaidimą blizgesį yra "Co-op" režimu, kur iki keturių žaidėjų prisijungti į atskirą kampaniją, kurioje jie turi daryti misijas remiantis originalaus žaidimo. Visos misijos nustatyti visame pasaulyje, ir viskas atrodo ir veikia taip gerai, kaip įmanoma, ginklai, aplinka, jūsų sąjungininkai ir lėkti perdangos suteikia jums, kad robotai vizija ir vizualiniai efektai, kurie rodomi ekrane, kai jūsų lusto sugadinta yra tikrai įspūdingas.
Teismui pažeidimą yra net geriau į Co-op režimu, kur jūs turite padaryti strateginį žingsnį, kai norite savo komandą laimėti ir padėti jūsų draugai išgydyti arba suteikti jiems postūmį. Šis žaidimas yra visa informacija apie fotografavimo todėl ginklai yra pakankamai įvairi, kad galėtų suteikti jums tiksliai, ką jūs norite iš futuristinis žaidimas.
Ar man reikia pasakyti daugiau? Šis žaidimas yra visiškai nuostabus, o gal tai turi tam žlugimo tiek, kai jis ateina į kampaniją, bet po to, kai baigsite jį jūs galite pasiimti savo įgulą ir šokti į Co-op režimu ir smagiai dienas. Ir šis žaidimas tikrai žino, kaip pristatyti jį! Taigi nustoti skaityti tai ir eikite atsisiųsti žaidimą, aš nesiruošia pasakyti nieko daugiau.