PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent


Aš tiesiog myliu galimybę, kad žaidimas ištremtas siūlo jums, kai jūs pradėsite žaisti jį. Panašus į kurį Maxis SimCity, bet daug geriau, ištremtas padės jums kontroliuoti visą žemę, kad kai kurie piliečiai užima po tremties. Viskas apie šį žaidimą yra taip skrupulingai sukurta ir detalių kiekis pučia savo mintis.
Be šių frazių pasistengsiu įtikinti jus, kad žaidimas yra verta jį atsisiųsti iš PC žaidimai torrent svetaines. Indie, modeliavimas ir, svarbiausia, strateginis žaidimas sveikina Jus su pamoka, kuri moko jus, ką jūs turite daryti. Po sužinojote dideliuose linijų apie gameplay, jūs netrukus sužinoti, kad sunku ne iš supratimo, kas tai iš tikrųjų vyksta šiame žaidime, bet iš pagreitinti ritmus pjesę. Jūsų pagrindinis tikslas yra išlaikyti gyventojus sveikos ir miesto stabili. Tai sudarys tikras iššūkis, nes retai pasiekiama iš miesto pusiausvyra. Pavyzdžiui, vaikai yra ganėtinai useless- jie tik valgyti, kad veda prie tiekimo trūkumo. Bet jei jūs neturite įamžinti žemę, gyventojų amžiaus ir lašai. Jei tarp namų ir darbo atstumas yra per ilgas, žmonės išseks ir neveiksminga darbe, todėl, vėlgi, kad maisto trūkumo. Kaip strategijos žaidimas, maisto tiekimas turi būti protingai dedamas tam, kad būtų pasiektas lengvai. Įrengtas visus keturis sezonus, oro poveikis yra absoliučiai stulbinantis. Žiemos bus sunkiausia sezoną gauti per. Architektūrinis stilius yra malonu žiūrėti. Kadangi žaidimas yra grindžiamas tik užtikrinant maisto už per žvejyba, medžioklė, žemės ūkio, kasybos gyventojų, nėra pinigų bus naudojamas. Ši funkcija daro žaidimą paprasta suprasti, tačiau individualūs Mechanika sunkiau. Jei esate pasiryžę išlaikyti dalykų vyksta savo žemę, jūs turite būti pasirengę susidurti badą, gaisrus, depresija, negailestingas oro sąlygų, senstančią populiaciją tarp kitų.
Žaidimų aprašymai Paul Tamburro baigė savo atsiliepimą netikėtai žaidimas su 90 iš 100 teigdama, kad "ištremtas nėra įspūdingas vien todėl, kad buvo padaryta vieno žmogaus darbo tai yra įspūdingi, laikotarpį. Tas faktas, kad ši maža perlas kyla iš vienos vienišas kūrėjas smegenis tik stovi, kad ji dar ir nedviprasmišku triumfas, ir ji kruopščiai nusipelno jūsų dėmesio. Jei esate Dievo žaidimų gerbėjas ir rasiu sau nusivylęs pastaraisiais įrašų žanro, pavyzdžiui, naujausias SimCity ir ankstyvojo Access versijos Peter Molyneux anketa underwhelming Godus projekto, tada jūs skolingas jį sau pasiimti šį žaidimą. "
Galiu tik sutikti su jo nuomone ir visiškai rekomenduojame jums duoti žaidimo pabandyti!