PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Burnout Paradise yra ta vieta, kur žolė yra žalia ir merginos yra gana. Kidding, iš tikrųjų Rojaus ramiai kur rasite įspūdingiausių automobilius, kurie kada nors egzistavo, ir jums bus sunaikinti juos Epas mūšis, nes yra smagiau šiuo būdu.
Nori žaisti šį žaidimą? Tada eikite ir atsisiųskite ją nuo laisvųjų PS3 žaidimai torrent svetaines ir pamatyti, kaip ji lyg gyvenimo ir lenktynių Rojaus mieste.
Šis žaidimas pats geriausias žaidimas Burnout franšizę ir aš jums pasakysiu, tik kodėl. Jūsų žaidimų zona yra didelė atvira pasaulis Paradise City ir tai yra jūsų meniu taip pat, jei norite lenktyniauti tiesiog eiti į renginį, laukti savo oponentų pasirodyti ir vairuoti. Jei norite išeiti iš rasės ar renginį tiesiog sustoti kelioms sekundėms, ką jūs negalite padaryti, nors tai iš naujo renginį, jūs turite vairuoti visą kelią atgal į tą vietą, kur pradėjo ją.
Kitas dalykas, kad yra kietas, o gal nelinksma Pirma, šis žaidimas nėra blokuoti metu rasių gatves, o tai reiškia, kad jūs galite eiti į finišo liniją, kur jums patinka ir ne pirmas turėsite patikrinti savo žemėlapį daug, jums bus sustabdyti lenktynes ​​gera pora metu tik pamatyti, iš jūs ketinate teisingą kelią, bet tai, ką daro šį žaidimą ypatinga ir realesnis, nors tai ne visi realesniu lenktynėms.
Visame mieste yra įvairių parduotuvių, kur galima kreiptis, net kai esate lenktynių. Jūs turite dažų parduotuvės, kurios suteikia naują spalvą į savo automobilį, jūs turite remonto dirbtuvės, kad galite eiti per remontuoti savo sugadintą automobilį, jūs turite degalinių užpildyti savo padidinti skaitiklio ir garažai iš kur jūs galite pasiimti savo automobilį.
Visa tai yra super įdomus ir jūs turite trijų tipų automobiliams, turite Stunt automobilius, kurie yra įprastų burnout automobilius, kurie jums yra naudojami, kurie turi gerą greitį ir jie gali išlaikyti labai gerai ant kelio. Agresija automobiliai yra didelis ir sunkus, ir jie yra gerai takedowns ir kelių juostų ir galiausiai yra Greičio automobilius, kurie suteiks jums padidinti daug, jie yra lengvas ir jums nebus daro iš takedowns daug su jais, galite, bet jūs turės blogas laikas tai daryti.
Naujas papildymas žaidimai yra motociklai ir yra Sever keletą atnaujinimų į žaidimą, pavyzdžiui, dienos ir nakties ciklas ar pramanytas "Big Surf Island".
Online žaidimai yra kur Burnout Paradise žino, kas yra pasibaigęs. Jūs turite easydrive meniu, kuriame taip pat galite rasti naujausią Need for Speed ​​žaidimų. Jūs atidaryti meniu ir eikite internete, tai jis, jūsų automobilis nejuda, jūs einate Freeburn Online ir ten susitikti su draugais ir vairuoti, tai iššūkiai, konkuruoti ar tiesiog kruizas aplink. Aš jums sakiau, kad tai didelis miestas taip pat yra jūsų meniu, jūs tik turite padaryti vairavimą ir smagiai.
Jūs taip pat turite dviejų rūšių avarijos, turite "sudaužyta" avarijos, o tai reiškia, kad jūsų važiuoklės sunaikintas ar jums neteko kai ratus, o tai reiškia, kad jums reikia laukti savo automobilį bus respawned ar turite "driveaway", iš kurios esate dar gali vairuoti savo automobilį ir jis turi visas tai ratais. Ir nereikia jaudintis dėl avarijos režimu, tai atgal! Ir dabar ji vadinama Showtime. Jūs galite padaryti Showtime, jei norite, kur norite ir kaip ilgai, kaip jūs nuolat Smashing automobilius ir nereikia paleisti iš paskatinti, jūs galite tai padaryti, kiek laiko norite ir ji gali perduoti net pusvalandį lengvai. Ar man reikia pasakyti daugiau? Manau, kad ne. Eik ir gauti šį žaidimą dabar! Mylėsi vairavimo Rojaus mieste ir yra daug įdomus laukia jus.