PC GAME torrent

PC GAME torrent

Ei! Ar jūs sėdi patogiai ant savo kėdės ten? Ar tikrai nenoriu žingsnį fotelio ar ant sofos? Įsitikinkite, kad jūs uždaryti ir užrakinti iš savo kambario duris ir tada mesti raktą ant lango, nes Eets Munchies leis jums trokšta derinius maisto jūs niekada maniau. Daugiau nei, kad žaidimas yra skirtas fiziškai tingus, bet brainly sunkiai dirbančių žmonių. Jei netelpa aprašyme, žaidimas gali suteikti jums sunku, o žaisti, bet nenusiminkite! Give it a try ir būti lanksti prisitaikyti. Parsisiųsti nemokama PC GAME torrent ir veido pagundų!
Gerai, aš gali perdėti su raižiniais, bet Eets nėra. Mažai padaras pasireiškia taip Moody kad jūs padaryti viską, kad įvykdyti savo troškimus ... Na, sėkmės su tuo. Tikėtis, kad nepavyks kelis kartus iš eilės ir padermė savo smegenis. Linksmas Eets bus nudžiuginti jus su savo siurrealistinis humoro jausmą ir neleis jums pasiduoti. Jūs turite pereiti Eets per platformas serijos siekiant rinkti žvaigždes. Jūs tai padaryti pateikdamas daiktų įvairovė triušis kelyje vadovauti ją iki tokio lygio anketa paskirties. Kai Eets pyksta ji nu ‰ oka didesniuose įlankų kai išsigandęs jis nebus peršokti ne visiems. Eats nemėgsta būti nukentėjo šokolado gabaliukais! Banginiai šaudyti Eets ant aukštesnių platformų, Gravity tabletes, kad ji galėtų vaikščioti aukštyn kojom ir sprogstamųjų grybai ugnį Moody padaras per lankų. Yra daugiau nei 100 lygių, norėdami išbandyti savo kantrybę su mažai brat.
2D dėlionė buvo sukurtas Klei Pramogos ir pirmą kartą išleistas kovo 27, 2006 Microsoft Windows. Gruodžio 9, 2010, žaidimas buvo išleistas Mac OS X, o vėliau už "Xbox 360" pavadinimu Eets: Chowdown. Po jo išleidimo, Eets "žaidimas gavo daugiausiai teigiamų atsiliepimų iš kritikų. Tuo GameRankings, žaidimas užima apie 81.75% rezultatą ir 81/100 dėl Metacritic. Dauguma kritikų plojo ranka dėmesys stilius, gameplay ir lygiu "sunkumų. Chrisas Carteris iš TouchArcade patvirtino "Eets Munchies yra patenkinti ir visiškai dėlionė, ir atsižvelgiant į pridedamą Level Editor galite praleisti laiką t žaisti aplink savo pasaulyje. I rūšies nori kai kurių galvosūkių buvo šiek tiek daugiau išradingas ir tad mažiau atkuriamųjų, tačiau pastarasis arenose bus jums satisfyingly braižymo ant galvos ".