PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Batman Arkham: Origins yra trečia įmoka į Batman Arkham serijos ir šis žaidimas pasakoja apie jaunosios Batman, praėjus dvejiems metams po sudėjo ant kaukės ir pirmą kartą rago istoriją. Šis žaidimas turi daug duoti ir ji išlaiko klasikinį Batman Arkham Vibe į jį.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada jūs galite jį atsisiųsti iš laisvųjų PC žaidimai torrent svetaines ir pamatyti, kaip kaip yra už vieną naktį Batman (žaidime), jūs nusprendžiate, kiek laiko norite realiame gyvenime yra galingas superherojus.
Žaidimo veiksmas vyksta senosios Gotham kad vėliau taps Arkham Asylum ir per tiltą yra naujų Gotham kuri yra miestas, kur dauguma žmonių gyvena. Istorija yra nustatyta 5 metai prieš į Arkham Asylum ir Arkham City renginių naujokas Batman, kad policija yra ne mėgstu.
Per Kūčių Betmenas įsikiša į Jailbreak, kad buvo vadovaujama Black Mask, kuris baigėsi su GCPD policijos komisaro Loeb vykdymą. Po to Betmenas sužino, kad Juodoji kaukė įdėti lazdelės ant galvos, o dabar aštuoni iš labiausiai pavojingų nusikaltėlių yra iš paskos. Nusikaltėliai ir iconic piktadariai apie Betmeną visatos kaip antai: Bane, Deadshot, Deathstroke, Copperhead, Firefly, Electrocutioner, Killer Croc ir Šyva.
Kitos iconic simbolių, kurie yra žaidime yra kapitonas James Gordon Harvey Bullock, pingvinas ir, žinoma, Joker. Kuris vėlai jums sužinoti, kad jis turėjo svarbų vaidmenį viskas, kas vyksta.
Naujas papildymas į žaidimą yra nusikaltimų vietas, kur esate, daugiau ar mažiau, CSI tyrėjas, ir jūs turite eiti ir tirti nusikaltimus, kas nutiko ir jūsų detektyvas vizija leis jums pamatyti, kaip nusikaltimas įvyko ir raskite įkalčiais. Visi įkalčiais, kad rasite, yra susijęs su misijų, kad jūs turite ir nusikaltėlių, kad jūs ketinate prieš.
Kovoti sistema yra beveik tas pats, ir jūs taip pat turite įdomių naujų dalykėlių, kurie suteiks jums daugiau galios ir privalumų prieš savo priešus. Kaip jums kovoti su nusikaltėliais jūs gaunate EP, kuri suteikia jums atnaujinimus, ir jūs galite atnaujinti savo charakterį įgūdžius arba kovinei ar slaptas pagal metodą, kurį norite.
Taip pat naujas papildymas Batman Arkham žaidimų serijos yra internetinė režimas, kuriame jūs žaidžiate už vieną Joker ar bane pakalikų ir jūs kovoti už teritoriją, tai yra daugiau kaip trečiojo asmens šaudyklė ir per misijas jūs taip pat užpuolė Betmenas ir Robin, todėl jūs visada turite žinoti, kad. Šis žaidimas režimas yra puikus ir gaivus, bet tai reikia daugiau poliravimo ir aš tikiu, kad kiti Batman Žaidimai turės geresnį online režimu su daugiau žemėlapius ir įvairovė.
Nors miestas atrodo nuobodus, nes atvirame pasaulyje žaidimas taip pat turėtų turėti eismo ir gyventojų, šis žaidimas tikrai atrodo gyvas su naujų dalykų, kad ji turi pasiūlyti ir puiki istorija ir su ja kovoti, kad ji suteikia.
Apskritai, šis žaidimas yra geras, bet ne toks didelis, kaip ir ankstesniais serijos žaidimų, nes jis pasiskolino keletą dalykų iš jų daug. Mano patarimas yra jį atsisiųsti šiandien ir suteikti jai kulka, ne todėl, kad manote, kad jums išmokti žaidimą, nes jūs grojo ankstesnieji bet todėl, kad šis žaidimas turi daugiau ką pasiūlyti tai leisti, kad jis būtų rodomas.